گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , جولای 12 2020
خانه / رازیانه ایران / قیمت رازیانه در قطب تولید رازیانه ایران

قیمت رازیانه در قطب تولید رازیانه ایران

قیمت رازیانه در بازار و مرکز بزرگ رازیانه سبز ایران که قطب تولید و فروش عمده نیز محسوب می گردد به ترتیب بیش از 13500 و 12000 تومان در ماه های سپری شده از سال بوده است.

قیمت رازیانه

خرید رازیانه تازه از مرکز رازیانه ایران

بهترین عرصه ای که می توان در حجم مختلف از طریق آنجا برای خرید رازیانه تازه اقدام نمود، مرکز رازیانه ایران می باشد. چه بسا سال هاست مشتریان خارجی و داخلی بادیان معطر ایران را از حیطه کشت هزاران تنی تهیه می نمایند.
علت خرید مستقیم را هم می بایست در ویژگی های این نوع خرید که سبب رضایت و خریدهای چند باره توسط متقاضیان می شود، جستجو کرد.
حال که دسترسی به خاستگاه رازیانه کشور جهت خریداری آن آسان تر از قبل شده است، مشتریان بیش از پیش برای خرید از این طریق اقدام می کنند.

قیمت رازیانه

قیمت رازیانه خشک در سال 98

یکی از مواردی که حتما مشتری ها پیش از خرید خود از نقاط مختلف استعلام می کنند تا بتوانند بهترین خرید را از لحاظ نرخ محصول انجام دهند، قیمت رازیانه است.
در سال 98 هم با توجه به اینکه مشتریان خرید عمده گیاه رازیانه همانند سال های قبل خریدهای خود را داشتند، بهای رازیانه خشک و درجه یک را از چند منبع کسب اطلاع می نمودند. لازم به ذکر است یکی از ابزارهایی که بیش از پیش در این مسیر مورد استفاده قرار می گیرد، اینترنت است.
در ایامی که از شروع سال جاری گذشت، بازار رازیانه در نواحی مختلف شاهد اعداد قیمتی از 115000 تا بالاتر از 135000 ریال بوده است. ارقام مربوط به هرکیلو نوع سورت محصول است.

قیمت رازیانه

فروش عمده رازیانه از قطب تولید

ارسال رازیانه از همدان توسط این مجموعه و دیگر تولید کنندگان به همه گستره کشور صورت می گیرد. البته برخی شهرهای بزرگ ایران مقصد حجم قابل توجهی از این محصول نفیس می باشند، اما تمامی استان ها جزو خریداران مستقیم از پهنه تولید هستند.
فروش عمده رازیانه در کنار دیگر اقلام گیاهان دارویی استان همدان به اقصی نقاط توزیع می گردد.
دیار هگمتانه از دیرباز به عنوان مرجع رازیانه کشور مطرح بوده و در حال حاضر حدود 95 درصد از این محصول را کشت نموده و روانه بازار می کند. در این میان کشورهای زیادی وارد کننده رازیانه درجه یک ایرانی اند. که هر سال با خرید خود بخشی از این گیاه را که وارد بازار خارجی می گردد به خود اختصاص می دهند.

قیمت رازیانه

بهای خرید عمده رازیانه از محور کشت محصول

با توجه به اینکه از هر منطقه کشورمان محصولاتی از گیاهان دارویی وارد بازار خرید و فروش می شود، می توان هر نقطه از کشور را دارای چندین نوع از این گیاهان دانست. نقطه مشترک از منظر قیمتی در بین همه این اقلام، نرخ مناسب در مبدأ می باشد.
بهای خرید عمده رازیانه هم اگر از محور کشت محصول صورت بگیرد، برای خریدارها مناسب تر و دارای سود بیشتری نسبت به بازارهای شهری است.

قیمت رازیانه قیمت رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

فروش رازیانه عمده

فروش رازیانه عمده و قیمت آن در همدان

فروش رازیانه عمده در محل تولید، دارای قیمتی راضی کننده برای خریداران خواهد بود. قیمت …

گیاهان دارویی دُرگیاه