گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 10 2020
خانه / رازیانه ایران / قیمت رازیانه ایران در قطب کشت و تولید

قیمت رازیانه ایران در قطب کشت و تولید

قیمت محصول رازیانه ایران در قطب کشت و تولید رازیانه سبز کشور در چهار سال گذشته ارقام گوناگونی را تجربه نمود. میزان تولید را می توان یکی از مهمترین دلایل این شرایط دانست.
نرخ متوسط  11200 تا 12300 تومانی طی دو ماه گذشته، نشان دهنده ارزان ترین قیمت خرید رازیانه در قلمرو تولید نسبت به دیگر مناطق در سطح کشور است.

قیمت رازیانه

قیمت رازیانه همدان در خاستگاه تولید

میزان قیمت فروش رازیانه همدان در خاستگاه و میانگاه تولید آن، زیر نرخ بازار و مطلوب خریداران می باشد. بسیاری فعالان بازار، از فرصت خرید مستقیم، بهره مند می گردند.
نکته دیگر، تفاوت قیمتی قابل توجه در ادوار مختلف در بعضی سال های اخیر بوده است. دلایل خاصی همچون حجم برداشت را می توان علت وضعیت قیمتی ذکر نمود. که اثر مستقیم آن بر بهای محصول در بازار همواره مطرح بوده و اتفاق افتاده است.

 

قیمت رازیانه

رازیانه ایران در قطب تولید

رازیانه ایرانی در قطب تولید، توانسته گستره عظیمی از غرب کشور در استان همدان را تشکیل دهد. رازیانه ممتاز همدان یکی از اقلام گیاهان دارویی مطرح و شناخته شده ای است که ظرفیت و توان تولید آن، بیش از میزان کنونی می باشد.
این گیاه معطر و سرشار از خاصیت، هر ساله بعد از عملیات برداشت، به مرور به دیگر استان ها و همچنین دیگر کشورها صادر می گردد. در بالغ بر 2000 هکتار از اراضی منطقه، هزاران تن رازیانه کشت می گردد. امکان افزایش کشت و رونق مطلوب تر بازار این محصول وجود دارد.

قیمت رازیانه

بهترین مرکز خرید رازیانه ایران

بهترین مرکز خرید عمده رازیانه در کشور، حوزه و گستره تولید محصول می باشد. در واقع خرید رازیانه بدون واسطه از همدان، می تواند با توجه به مزایای تأمین مستقیم آن، علاوه بر نفع ریالی، مشتریان را راضی نماید.
بیشتر از نود درصد از بادیان ایرانی (رازیانه)، تولید این استان می باشد.
جهت جویا شدن از قیمت روز محصولات، با ما ارتباط بگیرید.

قیمت رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

فروش رازیانه عمده

فروش رازیانه عمده و قیمت آن در همدان

فروش رازیانه عمده در محل تولید، دارای قیمتی راضی کننده برای خریداران خواهد بود. قیمت …

گیاهان دارویی دُرگیاه