گیاهان دارویی دُرگیاه
پنج‌شنبه , جولای 9 2020
خانه / رازیانه همدان / قیمت فروش عمده رازیانه در همدان

قیمت فروش عمده رازیانه در همدان

قیمت فروش عمده رازیانه ایران در محل تولید چقدر است؟ آیا امکان خرید از طریق فروش رازیانه در همدان به صورت مستقیم، برای ساکنین تمام مناطق کشور میسّر می باشد؟ قیمت رازیانه در همدان نسبت به سایر نقاط چگونه است؟ بسیاری در پی پاسخ به این سوالات و سوالاتی مشابه و اینچنینی هستند.

قیمت فروش عمده رازیانه

قیمت فروش عمده رازیانه

محل تولید هر محصول دارای قیمتی مناسب به منظور خرید می باشد. این موضوع بسیاری را جهت خرید از رأس تولید هر فرآورده و کالایی ترغیب می نماید. لازم به ذکر است این امر شامل حجم عمده از هر محصولی می باشد. رازیانه همدان نیز پیرو همین موضوع است. قیمت فروش این گیاه دارویی در خطّه ذکر شده، در پایین ترین میزان خود قرار دارد. که سبب می شود عده زیادی رازیانه را از مرجع آن تهیه نمایند.
قیمت فروش رازیانه سورت در سال 1397 طی 10 ماهه فروردین تا دی ماه ارقامی ما بین 4700 تا بیش از 12500 تومان را تجربه نموده است. هم اکنون در زمستان سال مذکور، در طول سی روزه دی ماه، ارقام 12200 تا 12500 بهای رازیانه درجه یک بوده است.

قیمت فروش عمده رازیانه قیمت فروش عمده رازیانه

فروش رازیانه در همدان

تولید و عرضه رازیانه در همدان از گذشته ها انجام می شده و همچنان ادامه دارد. یکی از فعالیت های مهم حوزه گیاهان از نوع دارویی در این استان، موضوعی است که به آن اشاره شد. به نحوی که نام رازیانه با همدان در آمیخته است. با توجه به صادرات این فراورده، شهرت آن محدود به داخل مرزها نمی باشد. فروش مستقیم رازیانه به نقاط مختلف ایران توسط دُرگیاه انجام می گردد.

قیمت فروش عمده رازیانه قیمت فروش عمده رازیانه

قیمت رازیانه در همدان

با توجه به موارد مذکور، قیمت رازیانه در همدان، نسبت به سایر نقاط ارزان تر و مورد انتظار مشتریان می باشد. در سال جاری از ابتدای تابستان تا اواسط آبان ماه، در خصوص قیمت بادیان یا رازیانه ایرانی، روند افزایش قیمت را شاهد بودیم. اما پس از این مدت، افت نسبی شامل بهای این محصول گردید.

قیمت فروش عمده رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید رازیانه تازه

قیمت رازیانه ایران در قطب کشت و تولید

قیمت محصول رازیانه ایران در قطب کشت و تولید رازیانه سبز کشور در چهار سال …

گیاهان دارویی دُرگیاه