گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , جولای 12 2020
خانه / گشنیز عمده / قیمت فروش عمده گشنیز در بازار

قیمت فروش عمده گشنیز در بازار

قیمت فروش عمده گشنیز در مرکز بزرگ خرید واقع در منطقه تولید گشنیز کشور در استان همدان بالغ بر 10000 تومان است. بهای هر کیلو نوع کمباینی از 7000 تومان در پایان برداشت پس از چند هفته به بیش از 9000 تومان رسید.

قیمت فروش عمده گشنیز

بهای روز خرید گشنیز توپی

نوع توپی گشنیز با توجه به سطح کیفی که از لحاظ مرغوبیت نوع برتر و سورت این گیاه است، از قیمت بیشتری نیز برخوردار می باشد.
در طی حدود دو سال اخیر موضوع بهای روز در خرید گشنیز توپی بیش از هر زمان دیگری مطرح بوده است. که بر می گردد به تغییرات ارقام قیمتی طی دوره مذکور.
در یک ماهه اخیر به طور میانگین هر کیلو از این محصول بیش از 12000 تومان عرضه شد. گشنیز لپه نیز با قیمتی کمتر توزیع گردید.
در صورت حاکم شدن ثباتی نسبی می توان سطح رضایت بیشتری را از بازار تخم گشنیز شاهد بود.

قیمت فروش عمده گشنیز

فروش تخم گشنیز عمده در بازار

محصولات در داد و ستد عمده ای دارای ارزش ریالی پایین تری نسبت به معاملات جزئی می باشند. بازار نیز در بخش گیاهان دارویی روزانه شاهد حجم انبوهی از خرید و فروش کلی و جزئی صدها قلم از کالاهای این بخش است.
در این میان فروش تخم گشنیز عمده در بازار ایران و عرضه آن به بازار خارجی نیز جایگاه مطرحی دارد. اقسام گشنیز در انواع کیفیت از کانون تولید راهی بازارها و یا شرکتهای مختلفی گردیده و نهایتا جهت مصارف مختلف، پخش می گردند.
توزیع اندام دارویی یا میوه گیاه گشنیز که همان تخم گشنیز است بعنوان یکی از کهن ترین گیاه دارویی شناخته شده، در بازارها صورت می گیرد.

قیمت فروش عمده گشنیز

قیمت فروش عمده گشنیز خشک در نهاوند

گشنیز خشک نهاوند با پایان یافتن امور پر زحمت برداشت، راهی بازار گردیده است. تا همانند دوره های قبلی بتواند مورد استفاده مصرف کنندگان از خانه ها گرفته تا کارخانه ها و مراکز فراوری و دیگر نقاط، قرار بگیرد.
قیمت فروش عمده گشنیز خشک و درجه یک در نهاوند با توجه به اینکه در ایام آتی احتمال تغییر آن وجود دارد، هم اکنون بیش از 12500 تومان از نوع توپی (سالم) است. قیمت روز را از طریق راه های ارتباطی ما جویا شوید.
بهای عرضه عمده محصول در منطقه کشت تعیین می گردد.

قیمت فروش عمده گشنیز

نرخ فروش گشنیز نهاوند در سال 98

در تقسیم بندی های مختلف ایام سال می توان بازار گیاه دارویی گشنیز را بررسی نمود. به طور مثال می توان هر فصل را در نظر گرفت. یا اینکه دو نیمه سال را مورد تحلیل قرار داد. همچنین می توان دوره قبل از مقطع برداشت و ایام بعد از برهه برداشت را هم لحاظ کرد.
نرخ فروش گشنیز نهاوند در سال 98 در 6 ماهه اول نیز کمی دارای صعود و فرود بوده است. فروردین و اردیبهشت را می توان دوره اوج بهای آن و تیر ماه را می توان زمان افت قیمت آن دانست. در نیمه اول تیر ماه گشنیز در پایین ترین میزان قیمتی خود بود.
در آن ایام هرکیلو نوع کمباینی، لپه ای و توپی به ترتیب کمتر از ارقام 7500، 8500 و 10500 تومان عرضه گردیدند. که با گذشت چند روز، شرایط قیمتها تغییر یافت

قیمت فروش عمده گشنیز

خرید و فروش کلی بذر گشنیز در سراسر ایران

بذر گشنیز را خریداران با اهداف مختلفی تهیه می کنند. برخی برای مصارف کشاورزی و تولید تخم گشنیز و یا سبزی گشنیز آن را می خرند.
این بذر که یک گیاه دارویی بسیار مقوی و سرشار از فواید پر شمار نیز محسوب می شود، در حوزه دارویی و درمانگر بودن هم از موقعیت خوبی برخوردار است.
خرید و فروش کلی و عمده ای بذر گشنیز در سراسر ایران را اگر بخواهیم در نظر بگیریم، تفاوت هایی از نظر حجم معاملات یا مصارف در نواحی گوناگون وجود دارد.
از منطقه ای که محصول تولید می شود، به عنوان مرکز اصلی پخش گشنیز به سراسر ایران یاد کرد. استان همدان سالانه هزاران تن انواع تخم گشنیز را به بازارهای خارجی و داخلی روانه می نماید.

قیمت فروش عمده گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش گشنیز

خرید و فروش گشنیز با قیمت جدید در نهاوند آغاز شد

خرید و فروش گشنیز در کانون تولید و در سطح کشور با قیمت جدید آغاز …

گیاهان دارویی دُرگیاه