گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 10 2020
خانه / تخم گشنیز / فروش و عرضه تخم گشنیز به صورت عمده

فروش و عرضه تخم گشنیز به صورت عمده

عرضه تخم گشنیز تازه به صورت عمده به اقصی نقاط کشور شروع شده است. فروش گشنیز امساله با اتمام برداشت، آغاز گردیده و وارد بازار خرید و فروش داخلی و خارجی شده است.

عرضه تخم گشنیز

خرید عمده گشنیز تازه آغاز گردید

رشد تولید این گیاه دارویی در سال جاری نسبت به سال قبل، امری است که موضوع صحبت بسیاری از فعالان می باشد. در واقع می توان گفت بیشتر صحبتها پیرامون قیمت جدید و شرایط تولید می باشد.
خرید عمده گشنیز تازه توسط مشتریانی که پیگیر موعد ورود آن به بازار بوده اند، آغاز شده است. این محصول از آن جا که عطر و طعم نوع تازه آن برای برخی کاربردها و برای عده ای از مشتریان گرامی دارای اهمیت می باشد، در این مقطع توسط آنان خریداری می شود.

عرضه تخم گشنیز

قیمت فروش گشنیز توپی در موضع تولید

اشتیاق بسیاری برای تهیه کالاها از موضع تولید مربوطه با هدف خرید ارزان تر وجود دارد. همچنین محرز شدن موضوع اصالت جنس یا محصول مورد نظر نیز با روش خرید مستقیم، یکی دیگر از مزایا به حساب می آید.
با توجه به اینکه انواع گشنیز از استان همدان به بسیاری بازارهای مهم کشور ارسال می گردد، امکان خرید کلی و جزئی نیز در مکان های متعددی وجود دارد.
قیمت فروش گشنیز توپی در موضع تولید آن، با تفاوتی که نسبت به بقیه مناطق دارد، توانسته متقاضیان زیادی را برای خرید، جذب منطقه نماید. این مرکز نیز با توزیع نمودن تخم گشنیز به همه جاهای دور و نزدیک، به دنبال بهره مند شدن مشتریانی که در دورترین نقاط هستند نیز می باشد.

عرضه تخم گشنیز

پخش و توزیع تخم گشنیز نهاوند به سراسر کشور

شهرستان نهاوند به عنوان پرچمدار تولید تخم گشنیز کشورمان، محلی است که ظرفیت بسیار بالایی در خصوص تولید بیشتر این محصول دارد. تا بتواند در عرصه صادرات نیز بیش از پیش بدرخشد.
توزیع و پخش عمده تخم گشنیز از نهاوند به سراسر نقاط کشورمان، توسط این مرکز تولید انجام می شود.

عرضه تخم گشنیز

قیمت عمده گشنیز در بازار

قیمت های کلی محصولات کشاورزی و انواع گیاه دارویی، از بازار قابل استعلام است. قیمت عمده گشنیز هم از این امر مستثنی نیست.
در ماه های قبل قیمت انواع گشنیز لپه ای و توپی مبلغی بیش از 8500 تومان بوده است. اعداد قیمتی در ایام پیش رو ممکن است تغییر نمایند. در خصوص اطلاع از نرخ ها با ما ارتباط بگیرید.

عرضه تخم گشنیز

صادرات گشنیز در چه شرایطی است

صادرات گشنیز همچون سابق در حال انجام می باشد. در سال های گذشته حجم صادرات تخم گشنیز از کشورمان سالانه بیش از 3500 تن بوده است.
با توجه به وجود ظرفیت تولید بیش از میزان مذکور، این محصول یکی از مناسب ترین گزینه ها در راستای اهمیت موضوع صادرات غیر نفتی می باشد.
حجم انبوهی از این گیاه با ارزش به مقصد کشورهای همسایه و منطقه ارسال می گردد.

عرضه تخم گشنیز

عرضه تخم گشنیز

 

عرضه تخم گشنیز با کیفیت و قیمت مطلوب

فروش عمده گشنیز ایرانی از محل کشت این گیاه صورت میگیرد. موضوعی که مجموعه ها و افراد زیادی در پی آن و خرید از مبدأ میباشند. عرضه تخم گشنیز به صورت مستقیم به همراه بهای مورد انتظار خریدار و همچنین کیفیتی شایسته، در دستور کار مرکز دُرگیاه است تا از این طریق بتوان رضایت خریداران را جلب نمود.
عرضه گشنیز مرغوب به طور سراسری و کشوری توسط مجموعه دُرگیاه انجام میشود. فروش آن به صورت عمده و کلی، خدمتی است که به متقاضیان این محصول در کل ایران ارائه میگردد. ارسال محصولی که از لحاظ مرغوبیت، مورد پسند خریداران باشد، جزو اهداف این مرکز است.

عرضه تخم گشنیز

معرفی و برخی خواص تخم گشنیز

این گیاه که بومی جنوب غرب آسیا و غرب تا شمال آفریقاست به طور گسترده ای در خاورمیانه، منطقه مدیترانه، هند، آسیای جنوبی، آمریکای لاتین، چین و آفریقا مورد مصرف قرار می گیرد. گشنیز علاوه بر دادن طعم و بوی مطبوع به غذا، دارای ارزش غذایی بالایی نیز هست.
تخم گشنیز نیرو دهنده قلب و نشاط آور است. خاصیت نیرو دهنده، هضم کننده غذا و بادشکن دارد. تخم گشنیز را پودر کرده و به نسبت مساوی با شکر یا عسل مخلوط کنید که برای تقویت بدن بسیار مفید است. همچنین برای نرم کردن سینه از جوشانده تخم گشنیز استفاده می کنند، بدین صورت که 10 تا 30 گرم از آن را در یک لیتر آب دم کرده و مانند چای با شکر بنوشید.
برای بر طرف کرن تب و سرماخوردگی مفید میباشد. برای این منظور یک سوپ رقیق از آب مرغ و گشنیز تازه تهیه کنید و پس از چند مرتبه مصرف، اثر معجزه آسای آن را مشاهده کنید. تخم گشنیز شیر مادران را زیاد می کند، برای این منظور باید 2 تا 5 گرم از آن را با کمی عسل تناول کنند.
تخم گشنیز قاعده آور و ادرار آور است. برای تسکین درد دندان تخم گشنیز بجوید. خوردن تخم گشنیز معده را تقویت می کند و به همراه غذا به هضم آن کمک می کند. معده و روده را ضد عفونی می کند و کرم کش است. برای این منظور 2 تا 5 گرم تخم بو داده آن مصرف شود. جوشانده تخم گشنیز یا خوردن تخم گشنیز بو داده، اسهال خونی و بیماری های عفونی روده مثل تب تیفوئید را بهبود می بخشد، چون شدیداً میکروب کش است.

عرضه تخم گشنیز

عرضه تخم گشنیز عرضه تخم گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دانه گشنیز

قیمت دانه گشنیز در فروش از قلمرو تولید

قیمت دانه گشنیز در فروش محصول از قلمرو کشاورزی و تولید، به دلیل ارزان تر …

گیاهان دارویی دُرگیاه