گیاهان دارویی دُرگیاه
پنج‌شنبه , جولای 9 2020
خانه / خاکشیر عمده / قیمت پخش خاکشیر عمده از همدان به کل کشور

قیمت پخش خاکشیر عمده از همدان به کل کشور

قیمت پخش خاکشیر عمده از همدان به کل کشور در ماه های گذشته با در نظر داشتن انواع کیفی اعدادی بین 20000 تا بیش از 28000 تومان بوده است. خرید خاکشیر به صورت مستقیم از دُرگیاه و ارسال آن به تمام نقاط، یکی از خدمات ما می باشد.

قیمت پخش خاکشیر قیمت پخش خاکشیر

فروش خاکشیر عمده در همدان

گیاهان دارویی فراوانی در استان های غربی کشور تولید و روانه بازار می گردد. خاکشیر به عنوان یکی از اقلام مطرح و محبوب در بین ایرانیان، در استان همدان تولید می گردد. فروش خاکشیر عمده در همدان و ارسال سراسری آن، یکی از فعالیت های اصلی این حوزه در استان های این قسمت از کشورمان است.
محصولی مرغوب که دارای شهرتی بین المللی بوده و بازار خارجی نیز محلی ثابت برای عرضه آن می باشد. مقصد فروش خاکشیر، تنها داخل کشور نبوده و چندین کشور به مشتریان دائمی خرید خاکشیر همدان تبدیل شده اند.
در خصوص مصارف و کاربردها و همچنین خواص پر شمار این گیاه مطالب بسیاری را می توان مطرح نمود. امروزه با عیان تر شدن فواید گیاهان دارویی نظیر خاکشیر، رجوع به استفاده از آن ها بیش از پیش می باشد.

قیمت پخش خاکشیر

قیمت پخش خاکشیر در کشور

با توجه به عواملی که در طول سال می توانند بر روی قیمت های بازار اثر گذار باشند، قیمت پخش و فروش خاکشیر در کشور نیز با توجه به اینکه این محصول در برخی فصول دارای خرید و فروش بیشتری می باشد، دارای ارقام مختلفی در طول سال است.
به طور مثال در یک سال گذشته انواع خاکشیر دارای نرخ کمتر از 15000 تومان و افزون بر 28000 تومان نیز بوده است. البته در این میان می بایست اختلاف قیمت انواع کیفی و میزان مرغوبیت محصول را نیز در نظر داشت.
در کل، نظر به اینکه حجم استفاده و تقاضای خاکشیر در نیمه اول سال بیشتر از سایر ایام است، نمی توان عددی ثابت را به عنوان بهای آن عنوان نمود. جهت اطلاع از قیمت روز با ما تماس بگیرید.

قیمت پخش خاکشیر

وضعیت تولید خاکشیر و تأثیر در بازار

همواره حجم محصول و مقدار تولید آن، بر بازار و خصوصا شرایط قیمتی، موثر بوده است. افزایش یا کاهش تولید محصولات کشاورزی نیز امری است که در سال های مختلف معمولا تکرار می شود. در خصوص خاکشیر هم همینطور است. وضعیت تولید خاکشیر و تاثیر آن در بازار را می توان با بررسی حجم تولید آن در سال های اخیر، به خوبی متوجه شد.
برخی دوره ها به جهت افزایش تولید و فراوانی محصول، قیمت افت نموده و در بعضی ایام نیز عکس این حالت اتفاق افتاده است.

قیمت پخش خاکشیر

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خاکشیر

قیمت خاکشیر درجه یک در بازار تهران و همدان در سال 98

قیمت خاکشیر درجه یک در مراکز مهمی همچون بازار تهران و مرجع تولید همدان در …

گیاهان دارویی دُرگیاه