گیاهان دارویی دُرگیاه
چهارشنبه , جولای 8 2020
خانه / خاکشیر همدان / خرید خاکشیر همدان با قیمت مناسب

خرید خاکشیر همدان با قیمت مناسب

خرید خاکشیر همدان با روش ها و از محل های مختلفی و همچنین در حجم های گوناگونی انجام می شود. خرید از دُرگیاه به صورت مستقیم از همدان و منطقه تولید و در حجم عمده می باشد. در اکثر مواقع وزن کیسه های این محصول 50 کیلو گرمی است.

خرید خاکشیر همدان خرید خاکشیر همدان

خرید خاکشیر همدان

خریداران خاکشیر این منطقه از کشور، به مرغوبیت آن آگاهند. آب و هوای مناسب و خاک حاصلخیز سبب رویش یک خاکشیر خودرو و ممتاز در همدان گردیده است. خرید خاکشیر در محل تولید به صورت عمده صورت می گیرد. به خواص متعدد این گیاه پر ارزش در منابع مختلف، بسیار تاکید شده است.
هدف ما برآورده نمودن انتظار مشتریان در خصوص قیمت و کیفیت خاکشیر می باشد.

خرید خاکشیر همدان

قیمت مناسب خاکشیر

مناسب ترین قیمت مربوط به مرکز تولید هر محصول می باشد. زیرا طبیعتا ورود واسطه یا واسطه ها و تأمین هر کالایی از محلی غیر از خاستگاه تولید آن، موجب بالا رفتن قیمت می گردد.
در سال 97 به دلیل کمبود خاکشیر، قیمت آن تا بیش از 31000 تومان نیز افزایش یافته است. این افزایش قیمت مربوط به نیمه دوم سال و در فصل پاییز و زمستان است.

خرید خاکشیر همدان

بازار خاکشیر ایران

بازار خاکشیر در سال 97 تحت تأثیر شرایط قیمتی آن بوده است. این سال از معدود سالهایی بوده است که بهای این گیاه دارویی از ابتدای سال تا فصل زمستان سیر صعودی داشته است. به عبارتی کاهش مصرف همزمان با افزایش قیمت اتفاق افتاده است.
در حالت طبیعی و ثبات نسبی قیمت، به دلیل جایگاه مطلوب خاکشیر در بین مردم، بازار این محصول دارای رونق خوبی می باشد. اما افت حجم برداشت در طی سال جاری، اثر مستقیم خود را بر بازار مربوطه گذاشته است.

خرید خاکشیر همدان خرید خاکشیر همدان

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خاکشیر درجه یک

خرید خاکشیر درجه یک همدان

خرید خاکشیر درجه یک همدان به صورت مستقیم از مرکز تولید خاکشیر در کشور برای …

گیاهان دارویی دُرگیاه