گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , جولای 12 2020
خانه / دانه رازیانه / فروش مستقیم دانه رازیانه عمده توسط تولید کننده

فروش مستقیم دانه رازیانه عمده توسط تولید کننده

فروش دانه رازیانه از گذشته نیز به صورت مستقیم و عمده ای توسط تولید کننده های مستقر در همدان انجام می شده است. در حال حاضر هم کلیه نقاط ایران می توانند از خدمات این تولید کنندگان که عرضه مستقیم را در دستور کارشان دارند، بهره مند گردند.

فروش دانه رازیانه

خرید رازیانه تازه از تولید کننده رازیانه ایران

در این روزها می توان خرید رازیانه تازه را از سوی مشتریان ثابت آن ملاحظه کرد. با پایان یافتن برداشت، دوره کشت سال 98 این گیاه پر طرفدار نیز پایان پذیرفته و تولید کننده های محصول در حال توزیع عمده به همه عرصه های ایران می باشند.
آیا اظهارات برخی که افت قیمتی را برای بادیان پیش بینی نموده بودند، به وقوع می پیوندد؟ یا اینکه روندی دیگر از حیث نرخ و ارزش ریالی این گیاه رخ خواهد داد؟
در حال حاضر که روزهای ابتدایی ورود محصول تازه به بازارها می باشد، تغییر قیمتی محسوسی رخ نداده است. در حالی که در سنوات و دوره های قبل، از روزهای منتهی به زمان برداشت افت و خیز قیمتی آغاز می شد.
سال قبل، چندین ماه پیش از مقطع ذکر شده، نمودار بهای رازیانه صعودی شد.

فروش دانه رازیانه

فروش دانه رازیانه همدانی

دانه گیاه به عنوان بخش معطر و بسیار پر خاصیت آن که در اصل تخم رازیانه محسوب می گردد دارای طعمی خوشایند بوده و به عنوان اندام اصلی و دارویی گیاه بادیان در عرصه تجارت گیاه دارویی حضور دائمی دارد.
فروش دانه رازیانه همدانی در کشور از شهرت و آوازه زیادی برخوردار بوده و هست. تولید کنندگان با تجربه رازیانه با تلاش خود در صدد ارائه محصولی می باشند که بتواند بیش از پیش انتظارات مشتریان را برآورده کند.
همه شهرها در زمره مقصد ارسال مستقیم رازیانه می باشند. ارسال از حجم های اندک و به صورت چند کیسه تا مقدار تناژ که دارای مقاصد داخلی و خارجی می باشد.

فروش دانه رازیانه

قیمت عمده رازیانه خشک امسالی

همانطور که عنوان گردید در حال حاضر که شروع داد و ستد رازیانه امسالی می باشد، صعود و فرود آنچنانی در رقم های قیمتی ملاحظه نمی شود. قیمت عمده رازیانه خشک و با کیفیت به بهای هر کیلو گرم بیش از 13000 تومان در حال توزیع می باشد.
همچنان که این گیاه به صورت تازه روانه بازارها می گردد، بخشی از مقصدها، کارگاه ها و کارخانه های فعال بخش فرآوری هستند. که فرآوری های گسترده ای را روی این گیاه پر قابلیت انجام می دهند.
بسیاری گیاهان دارویی را می شود یافت که مورد فرآوری های گسترده ای قرار می گیرند. اما رازیانه خشک از آنجا که ظرفیت و قابلیت های خوبی در این خصوص دارد، توانسته در این خصوص جزو گیاهان کم نظیر باشد.

فروش دانه رازیانه

برتری خرید مستقیم از محل فروش عمده رازیانه

از مسیرها و روش های مرسوم در امر خرید کلی یا جزئی اجناس و هر کالایی، رجوع به مرکز تولید می باشد. محل تولید و فروش عمده رازیانه هم جایی است که عده زیادی با توجه به اینکه از برتری و مزیت خرید مستقیم بهره لازم را ببرند، این روش را برای تهیه رازیانه انتخاب می کنند.
استفاده و فروش برخی گیاهان دارویی به صورت فصلی می باشد. اما رازیانه را در تمام فصول هم می توان خریداری نمود و هم طبق نظر کارشناسان و متخصصین امر، به روش هایی که توصیه می شود مصرف نمود و نتیجه مطلوب را از این گیاه ارزشمند گرفت.

فروش دانه رازیانه

مقایسه قیمت رازیانه در سال های 97 و 98

یکی از نکاتی که از مقایسه نمودن قیمت رازیانه در سال های 97 و 98 مشخص می گردد، عدم شباهت در نوع صعود و فرود اعداد مربوطه است. زیرا به طور مثال ماه های منتهی به پایان تابستان در سال 97 نمودار ارقام بهای گیاه سرعت نستا بالایی در صعود داشت، در حالی که سال 98 این سرعت بسیار کمتر بوده است.
در ابتدای پاییز 97 یک جهش قیمتی نیز در این خصوص پیش آمد که در حال حاضر و در ابتدای پاییز 98 اینگونه نیست. حد اقل قیمت فروش عمده این گیاه دارویی در نیمه اول سال 97 عدد 4500 تومان بوده است. اما در طی این زمان در سال 98 کمترین قیمت بیش از 2/5 برابر رقم مذکور بود.

فروش دانه رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید رازیانه

محل فروش رازیانه مرغوب ایران

محل فروش رازیانه مرغوب ایرانی همدان است. تولید افزون بر 90 درصد این گیاه دارویی …

گیاهان دارویی دُرگیاه