گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , جولای 12 2020
خانه / تخم گشنیز / فروش گیاه تخم گشنیز نهاوند

فروش گیاه تخم گشنیز نهاوند

فروش گیاه گشنیز یکی از امور بازار گیاهان دارویی در عرصه داخلی و صادرات می باشد که دُرگیاه از قلب کشت و تولید با قیمت مناسب جهت خرید به انجام آن مشغول است.

فروش گیاه گشنیز توپی و لپه ای به همه نقاط کشور

مرجع بزرگ گشنیز ایران هزاران تن محصول دسترنج کشاورزان را به کل مناطق داخلی و همچنین به متقاضی های خارجی کشور عرضه می کند.
فروش گیاه گشنیز توپی و شکسته یا همان گشنیز لپه ای به صورت سورت شده توزیع می گردد. پس از بسته بندی در داخل کارگاه، این گیاه دارویی آماده ارسال به همه نقاط کشور می باشد.
تخم گشنیز ایرانی جزو محصولات ثابت گیاهان دارویی صادراتی کشور است. که هر سال در بازار خارجی حجمی هزاران تنی از آن به فروش میرسد.

فروش گیاه گشنیز

ارزش گیاه گشنیز

در کنار تخم گشنیز که اندام دارویی گیاه به حساب می آید، سایر قسمتها نیز دارای کاربرد و موارد مصرف است.
می توان تنوع در نوع استفاده از این گیاه دارویی را از نکات حائز اهمیت پیرامون گشنیز دانست. امری که نشان دهنده خواص گوناگون و ارزش بالاست.
برای کسب اطلاع از نرخ محصولات خصوصا گشنیز با ما در ارتباط باشید.
چندی است عرضه گیاه گشنیز در سرآغاز دوره ای نو قرار گرفته و همزمان با شروع خرید و فروش نوع تازه گشنیز شاهد قیمتهای جدیدی در بازار هستیم.

فروش گیاه گشنیز

قیمت خرید عمده گشنیز خشک در بازار

مراجعه به بازار برای آشنا شدن با وضع حاکم بر انواع گیاه دارویی، موضوعی است که توسط بسیاری خریداران صورت می گرفته و همچنان صورت می گیرد.
اما وجود فضای مجازی و امکانی که این بستر فراهم نموده، باعث تغییراتی در نوع تجارت در گیاهان دارویی هم شده است.
امروزه به آسانی از روش جستجویی در اینترنت می توان اطلاعات مورد نیاز را جهت خرید و فروش کسب نمود.
قیمت خرید عمده گشنیز خشک و مرغوب در بازار به راحتی از لابلای میلیون ها موضوع تجاری از درون فضای اینترنت قابل استخراج است.

فروش گیاه گشنیز

ارقام قیمتی محصول

یکی از روش های مرسوم در خرید تخم گشنیز خریداری مستقیم است. که از اقلیم تولید آن انجام می گیرد.
هم اکنون بهای خرید عمده از این ناحیه به ترتیب بیش از 11000 و 13000 تومان برای گشنیز لپه ای و توپی می باشد.
اتخاذ تصمیم برای خرید مستقیم، مطمئنا دلایلی دارد. که به اظهار متقاضیان خرید از محوریت تولید توانسته رضایت قیمتی و کیفی را به همراه داشته باشد.
خریداری گشنیز عمده با قیمت 4500 تا افزون بر 13000 تومانی در بازه یک و نیم ساله بهار تا پایان تابستان 98 مشخص می نماید که طی دوره ذکر شده تغییر ارقام قیمتی چشمگیر بوده است. 

فروش گیاه گشنیز

بازار فروش عمده گشنیز در استان همدان

نظر به وجود گستره ای پهناور که مختص کشت گشنیز در استان می باشد، بازار اصلی و ابتدایی تخم گشنیز را می توان در داخل این استان مشاهده نمود.
فروش عمده گشنیز از شرایطی گوناگون طی این سال ها برخوردار بوده است. در واقع بازاری متفاوت در دوره های مختلف را این گیاه دارویی ارزشمند گذرانده است.
توزیع عمده تخم گشنیز نهاوند به وسیله این مجموعه از مرکزیت تولید انجام می شود. عرضه گشنیز در حوزه گیاهان دارویی کشورمان به دلیل چند کاره بودن گیاه، یکی از فعالیتهای پر اهمیت است.

فروش گیاه گشنیز

عرضه سراسری گشنیز

پخش و عرضه تخم گشنیز بصورت سراسری کشور را در بر میگیرد. اندام دارویی گیاه به عبارتی میوه آن محسوب می شود. این گیاه دارویی جزو کهن ترین ترین گیاهان دارویی شناخته شده در جهان است.
ارسال از استان همدان به تمام نقاط ایران انجام می گردد. بیشتر از %65 تولید گشنیز کشور را این استان همدان در اختیار دارد.
در خاستگاه تولید، فروش محصول گشنیز به شکل عمده می باشد. اما در بازارهای گیاهان دارویی مراکز مختلف کشور امکان خرید عمده و خُرده وجود دارد.

فروش گیاه گشنیز

قیمت گشنیز در نهاوند

مقدار 10000 تنی تولید تخم گشنیز در استان همدان با محوریت شهرستان نهاوند این گستره را به محلی حیاتی و دارای اهمیت از حیث قیمت گذاری تبدیل کرده است.
حجم قابل توجهی از کشاورزی بسیاری اهالی این دیار، مربوط به کشت و تولید این گیاه دارویی پر ارزش میباشد. حجم کشت آن به حدی است که سالانه حدود 70 درصد تولید کشوری را شامل می گردد.
لذا قیمت گشنیز در نهاوند برای فعالان بازار داخلی و خارجی، دارای اهمیت زیادی است. رقم متوسط 9500 تومانی مربوط به نرخ میانگین فروش هر کیلو گشنیز به طور عمده طی ماه های اخیر بوده است.

فروش گیاه گشنیز

نرخ تخم گشنیز در بازار تهران

تمامی اجناس در شهر یا استان تهران دارای بازار یا مرکز تولید هستند. گیاهان دارویی هم همینطور می باشد. بازار بزرگ تهران، بخش گیاهان دارویی را نیز در دل خود جای داده است.
نرخ تخم گشنیز در بازار تهران همواره درصدی از بهای عرصه تولید بالاتر بوده است. گشنیز را از منظر قیمتی در سال 98 و در 6 ماهه اول را می توان در فصول بهار و تابستان تحلیل کرد. در واقع قبل از وارد شدن محصول تازه به بازار و پس از آن.
چون ایام برداشت نقش خود را در این زمینه ایفا کرده و موجب تغییراتی در نرخ شده است. میتوان به کاهش قیمتی به صورت مقطعی در میانه تیر ماه که بیشتر از 25 درصد کاهش را شاهد بودیم اشاره نمود.
سال یاد شده با سال قبل دارای عدم شباهت در خصوص رویه و نمودار ارزش ریالی محصول بوده است که قبلا نیز با عدد و رقم به آن پرداختیم.

فروش گیاه گشنیز

تفاوت نرخ ها در نقاط مختلف

گشنیز را از بُعد قیمتی در بازار گیاهان دارویی سطح کشور می توان در ارقام مختلفی یافت. میشود قیمت خرید و فروش را در مناطقی پر اهمیت تر از سایر مکانها مشاهده کرد. که البته دلایلی چون مصرف زیاد در بخش هایی از کشور دارد.
تخم گشنیز بدلیل گستردگی که در نوع مصرف دارد، از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. مسأله ای که موجب شده تا در داخل و خارج کشور در بخش هایی گوناگونی استفاده شود. استفاده های دارویی صرفا یک بخش از کاربرد آن است.
قیمت دانه گشنیز در تهران دارای اختلاف قیمت بیش از %20 نسبت به منطقه تولید میباشد. بسیاری در صدد خرید این محصول از خاستگاه تولید هستند. که قیمت مناسب تری را در خرید محصول تجربه نمایند.
بازار تهران، پایگاه تولید و همچنین استان های جنوبی و شرقی در خرید و فروش گیاه گشنیز، اعداد قیمتی مختلفی دارند.

فروش گیاه گشنیز

قیمت عمده گشنیز توپی در فروش مستقیم

علاقه ای که در مورد خرید از مراکز فروش مستقیم وجود دارد، در همه کالاها است. زیرا تجربه خریداران نشان داده که بهای مناسب تری را تجربه کرده اند.
قیمت عمده گشنیز توپی در مرکز تولید همدان برای خریداران مطلوبتر از دیگر مناطق است. مشتریان انبوهی به علت نرخی مورد انتظار گشنیز مورد نیاز را از این خطّه تأمین می کنند.
دُرگیاه این محصول ارزنده دارویی را از قطب تولید با شرایطی همراه با مزایای خرید مستقیم و باب میل مشتریان، به تمام استانها عرضه می کند.
فروش گیاه گشنیز سالم یا توپی یا نوع درجه یک محصول یکی از فعالیتهای اصلی ماست. توزیع محصولات بصورت کشوری میباشد.
پیشبینی های مختلفی در مورد اینکه در ماه های آینده این گیاه دارویی چگونه و با چه شرایطی در بازار توزیع می شود، وجود دارد.

فروش گیاه گشنیز

خرید گشنیز نهاوند از محل تولید

خرید گشنیز نهاوند چگونه می تواند از محل تولید صورت بگیرد؟ امکان این موضوع برای همه در کشور فراهم می باشد؟
کل فعالان حوزه داخلی و خارجی تخم گشنیز اعم از شرکت ها، تاجران، بازاریان و غیره می توانند این محصول را در انواع مختلف از مرکز بزرگ تولید و توزیع گشنیز مرغوب ایرانی تأمین کنند.
با توجه به تأثیر حجم در قیمت، خریداران سعی می نمایند حال که خاستگاه مربوطه را برای خرید برگزیده اند، حجم بیشتری را از این گیاه خریداری نمایند.

فروش گیاه گشنیز

استعلام قیمت و بهای روز دانه گشنیز

برای استعلام قیمت روز دانه گشنیز می توانید بهای آن را از طریق گرفتن ارتباط با این مجموعه مطلع شوید. در اکثر مواقع اعدادی که به عنوان نرخ عمده محصول در فضای اینترنت اعلام شده، به دلیل مرور زمان تغییر نموده اند.
بهای روز در فروش از منطقه تولید موضوعی می باشد که از سوی خریدارا، خصوصا خریداران عمده، دارای اهمیت است.
زیرا در صورت خرید عمده تخم گشنیز از کانون آن، نفع قیمتی مناسبی نصیب مشتریان می شود.
قیمت محصول گشنیز در ایام گذشته خصوصا دو ماه اخیر، از ثبات برخوردار بوده است. ایام پیش رو راه نمی شود مورد پیش بینی دقیقی قرار داد که روال بازار چگونه خود را نشان می دهد.

فروش گیاه گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دانه گشنیز

قیمت دانه گشنیز در فروش از قلمرو تولید

قیمت دانه گشنیز در فروش محصول از قلمرو کشاورزی و تولید، به دلیل ارزان تر …

گیاهان دارویی دُرگیاه