گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , جولای 12 2020
خانه / خاکشیر اعلا / فروش خاکشیر اعلا در تمام ایران

فروش خاکشیر اعلا در تمام ایران

فروش خاکشیر اعلا از محلی که مرکزیت تولید و پخش عمده خاکشیر کشور می باشد به تمام نقاط ایران انجام گردیده و توزیع می شود. خریداران می توانند با استعلام قیمت از بازار و سایر مراکز فروش و مقایسه با قیمت خاکشیر در همدان، نسبت به انتخاب مکان خرید خود اقدام نمایند.

فروش خاکشیر اعلا

قیمت خاکشیر اعلا در بازار ایران

بازار خرید و فروش خاکشیر اعلا همچون همیشه مانند فصل مربوطه، داغ و پر رونق است. نمی توان در نیمه نخست سال و خصوصا در فصل تابستان به مراکز فروش عمده گیاهان دارویی مراجعه نمود، و این نوع خاکشیر ممتاز را مشاهده نکرد.
یک پای ثابت بساط نوشیدنی های سالم و سنتی ایرانیان در روزهای گرم سال خاکشیر بوده و هست. فواید متناسب با روزهای گرم سال موجب می گردد تا استفاده عمومی از خاکشیر در ایام پر حرارت طی سال، اوج بگیرد.
قیمت خاکشیر اعلا در بازار ایران با توجه به اینکه جزو کالاها و محصولات فصلی حوزه گیاهان دارویی می باشد، در طی سال و ماه های مختلف دارای تفاوت هایی است.

فروش خاکشیر اعلا

خرید و فروش عمده خاکشیر

در ایامی به سر می بریم که انجام خرید و فروش  عمده خاکشیر در نواحی تولید، بازارها و همچنین در شرکت های مربوطه، در اوج قرار دارد.
بسیاری فعالان روی معاملات خود در مورد خاکشیر برای این روزها حساب ویژه ای باز کرده اند. دلیل آن نیز رجوع عده کثیری از مردم به بازار جهت خریداری این گیاه دارویی خوش رنگ و لعاب و استفاده از آن جهت بهره مند شدن از مزیت های فوق العاده مربوطه می باشد.
چنانچه دقت کرده باشید، در هفته ها و ماه های گرم سال، بسیارند فروشندگانی که در حوزه هایی نظیر خشکبار و غیره نیز اقدام به فروش خاکشیر می نمایند. همچنین از تمامی آب میوه فروشی ها در نیمه اول سال می توان شربت خاکشیر را خریداری و مصرف نمود.

فروش خاکشیر اعلا

تولید و فروش خاکشیر همدان به صورت مستقیم توسط دُرگیاه

اگر از قدیمی های بازار و فعالان پر سابقه بخش گیاهان دارویی، پیرامون تولید خاکشیر و مناطق فعال و پر آوازه و دارای قدمت در این خصوص، سوال کنیم، نام ناحیه ای را مطرح می نمایند که همچنان به عنوان تولید و پخش کننده خاکشیر در سطح کشور حرف اول را می زند.
تولید و فروش خاکشیر همدان به صورت مستقیم توسط دُرگیاه، خدمتی است که این مجموعه سعی در ارائه هرچه بهتر آن دارد. تا به مشتریان خود از راه ایجاد رضایت قیمتی و کیفی بیفزاید.

فروش خاکشیر اعلا

در نیمه اول سال قیمت خاکشیر کیلویی چند است

می توان گفت تبدیل خاکشیر به پر فروش ترین گیاه دارویی نیمه اول سال در سطح کشور، با توجه به برخی از خواص آن و تناسب با فصل و همچنین شناخت عمومی نسبت به آن، امری طبیعی است.
در نیمه اول سال و مخصوصا ایام گرم دوره مذکور که بسیاری در پی کاستن از گرما و حرارت بدن خود می باشند تا تحمل روزهای دارای دمای بالا آسان تر گردد، این سوال در حوزه تجارت خاکشیر زیاد شنیده می شود که قیمت خاکشیر کیلویی چند است.
البته برای دادن جوابی دقیق به سوال اینچنینی می بایست محل خرید، حجم خرید، نوع خاکشیر مد نظر و … نیز در پرسش مطرح شده مشخص گردد.
در دیگر ایام سال نیز این محصول خرید و فروش می گردد. قیمت آن نیز در طول سال اغلب متغیر می باشد.

فروش خاکشیر اعلا

شرایط قیمت خاکشیر سال 98 در بازار تهران و منطقه تولید

اما پیرامون خاکشیر در سال 98 که دوره خاصی را تجربه می نماید، صحبت بسیار است. خصوصا در مورد قیمتهای مطرح در نقاط مختلف و تولید آن.
هم اکنون شرایط آن از بابت بهای موجود در بازار و عرصه تولید، از حیث اینکه دچار افت قیمت شده است، وضعیت مشترک و شبیه به هم دارند.
اما اختلاف قیمت همیشگی در بازار تهران و سایر بازارها با منطقه تولید، وجود دارد. کاهش نرخ محصول از هفته ها پیش تا حدود زیادی با توجه به حجم تولید، قابل پیش بینی بوده است.

فروش خاکشیر اعلا

فروش خاکشیر اعلا در بازار داخل و خارج

شهرت فراوان داخلی و خارجی خاکشیر اعلای ایرانی سالهاست سبب پیدایش مشتریانی ثابت گردیده است. فروش خاکشیر ایرانی محدود به داخل کشور نیست.
هر ساله حجم انبوهی از این گیاه دارویی نفیس خصوصا از معدن خاکشیر ایران یعنی همدان، در بازار خارجی به فروش میرسد.
فروش خاکشیر به صورت عمده و مستقیم توسط مرکز دُرگیاه در تمام نقاط ایران انجام میشود. فروش مستقیم خاکشیر و سایر محصولات این مرکز با هدف پاسخ شایسته به خریدارانی است که خواستار تأمین محصول مورد نیاز خود از مبدأ مربوطه می باشند.

فروش خاکشیر اعلا

شرایط پیرامون خرید و فروش خاکشیر اعلا

مرغوبترین خاکشیر مربوط به زمانی است که این گیاه به صورت خودرو و در یک شرایط آب و هوایی متناسب با نیاز گیاه رشد نماید. محصول به عمل آمده از شرایط مذکور، در صورت انجام عملیات برداشت اصولی و اعمال یک فرایند پاکسازی صحیح، به معنای واقعی یک خاکشیر اعلا خواهد بود.
علاوه بر پخش عمده خاکشیر از حوزه تولید، سایر محصولات مرکز فروش عمده دُرگیاه نیز به صورت مستقیم عرضه می گردند.

 فروش خاکشیر اعلا

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خاکشیر

قیمت خاکشیر درجه یک در بازار تهران و همدان در سال 98

قیمت خاکشیر درجه یک در مراکز مهمی همچون بازار تهران و مرجع تولید همدان در …

گیاهان دارویی دُرگیاه