گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , جولای 12 2020
خانه / خاکشیر همدان / قیمت خرید خاکشیر سال 97 و 98 در همدان و تهران

قیمت خرید خاکشیر سال 97 و 98 در همدان و تهران

قیمت خرید خاکشیر سال 97 و 98 در همدان و تهران که به ترتیب به عنوان تولید کننده اصلی و بازار مرجع گیاهان دارویی کشور هستند، حائز اهمیت است. طی چهار سال اخیر بازار خاکشیر کشور شرایط مختلفی را تجربه نموده است.

قیمت خرید خاکشیر

قیمت خاکشیر سال 97 و 98

عوامل گوناگونی می توانند بر وضعیت قیمت ها خصوصا قیمت پخش خاکشیر موثر واقع گردند. همانطور که در سال های اخیر شاهد بوده ایم. به طور نمونه در سال 97 اثر کاهش تولید بر روی قیمت این محصول کاملا مشهود و مشخص بود. به طوری که در تمام ماه های سال ذکر شده، سیر نرخ خاکشیر صعودی بوده است.
روزها و هفته های آغازین سال 97 بهای انواع کیفی خاکشیر در پهنه تولید به طور میانگین از 13000 تا 17500 تومان بوده است. اما با گذشت چند ماه و در نیمه دوم سال بهای محصول نسبت به ارقام مذکور، افزایش زیادی داشت.
سال 98 هم می تواند شرایطی متفاوت با سال های ماقبل خود داشته باشد. میزان تولید همواره نقشی مهم را ایفا نموده است.
برخی عوامل تاثیر گذار در قیمت گذاری خاکشیر عبارتند از:

  • میزان تولید
  • تاثیر شرایط سراسری بازار

قیمت خرید خاکشیر

خرید و فروش عمده خاکشیر

خرید و فروش عمده خاکشیر را اگر از منظر زمان و دوره رونق آن بررسی نماییم، مشخص می گردد که به دلیل یکی از خاصیت های برجسته آن که مربوط به عطش بر بودن خاکشیر است، نیمه اول سال دارای بازار پر رونقی می باشد.
این موضوع هم شامل حوزه تولید و مرکز اصلی توزیع خاکشیر و هم بازارهای موجود در تمام شهرهاست. عواملی چون کمبود یا فراوانی محصول خاکشیر، نمی توانند مقطع پر فروش این گیاه دارویی را تغییر دهند. اما در وضعیت بازار آن موثر هستند.
سالهاست تعداد کثیری از فعالان این حوزه، محصول مورد مصرف و نیازشان را از مرجع تولید خاکشیر برتر کشور، یعنی از همدان تأمین می نمایند.

قیمت خرید خاکشیر

قیمت خرید خاکشیر در بازار

نکته حائز اهمیت در خصوص کالاها، برای خریداران و فروشندگان، مبحث قیمت می باشد. قیمت خرید خاکشیر در بازار، در دوره ای که مشتریان زیادی در پی خرید هستند، اهمیت بیشتری پیدا می کند. علت آن نیز فصلی بودن محصول است.
با تمام شرایط مذکور، خرید خاکشیر در بازارها به صورت کلی و جزئی در حال انجام است. محبوبیت و جایگاه خاکشیر در بین ایرانیان سابقه ای طولانی دارد. استفاده های عمومی و درمانی از آن از گذشته ها در بین مردم مرسوم بوده است.
مرکز دُرگیاه نیز خاکشیر همدان را مستقیماً از منطقه تولید آن به سراسر کشور عرضه می نماید. فروش خاکشیر توسط این مجموعه به صورت عمده انجام می گردد.

قیمت خرید خاکشیر

قیمت خاکشیر اعلا در همدان و تهران

تفاوت قیمتهای محصولات در هر نقطه ای از کشور قابل تحلیل و بررسی است. هر مکانی تحت شرایط خاص خود بر روی محصولات قیمت گذاری می نماید. به طور مثال مرکزیت و گستره تولید یک گیاه دارویی دارای بهای ارزان تری نسبت به بسیاری نقاط دیگر است.
خاکشیر نیز از این منظر قابل بررسی است. قیمت خاکشیر اعلا در همدان و تهران یکسان نیست. خریداران نیز پیرو شرایط خود، محل خرید خاکشیر را انتخاب می نمایند.

 

قیمت خرید خاکشیر قیمت خرید خاکشیر

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش عمده خاکشیر

قیمت خاکشیر در سال 98 ارزان تر است یا گران تر

قیمت خاکشیر در سال 98 نسبت به سال 97 ارزان تر است یا گران تر؟ …

گیاهان دارویی دُرگیاه