گیاهان دارویی دُرگیاه
چهارشنبه , جولای 8 2020
خانه / گشنیز همدان / قیمت خرید گشنیز در همدان 4500 تا بیش از 12000 تومان

قیمت خرید گشنیز در همدان 4500 تا بیش از 12000 تومان

قیمت خرید گشنیز از استان همدان به طور میانگین 4500 تا افزون بر 12000 تومان در یک دوره حدود یک ساله بوده است. این ارقام مربوط به 12 ماهه منتهی به میانه های فصل بهار سال 98 می باشد.

قیمت تخم گشنیز تازه در نهاوند

شاید برای برخی کمی عجیب باشد که در سال گذشته چرا بازار شاهد این حد از تغییر قیمت در مورد گشنیز بوده است. اما باید گفت، این شرایط و وضعیت قیمتی طوری بوده که گاهاً در هفته نیز شاهد چند بار تغییر نرخ ها بوده ایم.
با اتمام فصل و زمان برداشت محصول، تخم گشنیز تازه در استان همدان و شهرستان نهاوند، آغاز گردیده است. قیمت تخم گشنیز هم طبق سنبوات قبل، ممکن است تغییر داشته باشد.
کم نیستند کسانی که در انتظار مشخص شدن بهای جدیدند تا بتوانند برای خرید و فروش این گیاه دارویی برنامه ریزی نمایند. موضوع مذکور شامل مشتریان جدید و قدیمی خارجی این گیاه دارویی نیز می شود، تا با اطلاع از قیمتهای جدید، بتوانند چگونگی تصمیم خود را برای خریداری محصول نهایی کنند.

قیمت خرید گشنیز

مرجع فروش عمده گشنیز از موضع تولید

بسیارند مراکز مستقر در مرجع تولید و فروش عمده گشنیز که از موضع اصلی محصول در کشور، اقدام به عرضه آن به مقصد استان های داخلی و کشورهای خارجی می نمایند.
حجم این گیاه دارویی به حدی است که در بسیاری از مناطق و خصوصا بعضی از مراکز استان، خرید و فروش عمده انواع گشنیز در طی سال، صورت می گیرد.
بازارهای فعالی مثل تهران، شیراز، اصفهان، مشهد، تبریز، اهواز و همچنین استانهای نوار جنوبی کشور را می توان جزو نواحی فعال در امر داد و ستد و مصرف بالای گشنیز دانست.

قیمت خرید گشنیز

قیمت گشنیز توپی در بازار تهران و سایر استان ها

گشنیز توپی را می توان از لحاظ قیمت روز و همچنین روند قیمتی که طی دو سال اخیر داشته است، از ابعاد گوناگونی بررسی نمود. بازار تهران محلی است که حجم بسیار زیادی از گشنیز توپی نهاوند در این مکان داد و ستد می گردد.
در استعلام بهای این گیاه خوش عطر و طعم، در می یابیم که تفاوت ارزش ریالی محصول در قلمرو تولید، بازار تهران و سایر استان ها، مشهود است.
اما خریدار گشنیز هم، با توجه به بررسی قیمت ها در نقاط مختلف و دیگر موارد، محل خرید را انتخاب می نماید. از آنجا که گشنیز توپی ایرانی از قابلیت های گسترده و فوایدی زیاد برخوردار است، می توان در حوزه هایی وسیع و متنوع، مشتریان آن را یافت.

قیمت خرید گشنیز

خریداران و فروشندگان گشنیز مرغوب ایران

فعالان با تجربه حوزه گیاه دارویی، می توانند در مورد چگونگی سطح کیفی تخم گشنیز ایران قضاوت دقیقی داشته باشند. چه بسا انبوه خریداران و فروشندگان کلی و جزئی محصول که در طول سال، هزاران تن از این گیاه را در انواع مختلف به دست مصرف کنندگان می رسانند.
مرغوبیت مطلوب و قیمت مناسب، از ویژگی ها و مشخصات گشنیز در کانون تولید و مرکز فروش گشنیز کشور می باشند. این امر مشتریان زیادی را تشویق می کند تا با حذف واسطه ها، خرید خود را از محور تولید انجام دهند.

قیمت خرید گشنیز

قیمت خرید گشنیز از استان همدان

در کنار دیگر گیاهان دارویی استان که انواع آن ها بسیار است، گشنیز شرایطی منحصر به فرد داشته و متفاوت است.
قیمت خرید گشنیز از استان همدان به دلیل اینکه نسبت به دیگر مراکز فروش، صرفه بهتری برای متقاضیان خرید دارد، در سال های قبل نیز همانند امسال، مهمترین علت انتخاب مکان تهیه کالا برای مشتریان بوده است.
حجم زیادی از انواع گشنیز در اقسام لپه ای و توپی توسط استان های نیمه جنوبی کشور خرید می گردد. که این امر نشان دهنده جایگاه این محصول در ذائقه برخی از هموطنان می باشد.

قیمت خرید گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

فروش گشنیز توپی

فروش گشنیز توپی به نیمه جنوبی کشور با قیمت ویژه

فروش گشنیز توپی به نقاطی همچون نیمه جنوبی کشور پس از ورود تخم گشنیز برداشت …

گیاهان دارویی دُرگیاه