گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , جولای 12 2020
خانه / رازیانه همدان / قیمت روز رازیانه در همدان

قیمت روز رازیانه در همدان

قیمت روز رازیانه از بازار خرید و فروش عمده گیاهان دارویی و همچنین مجموعه های تولید کننده رازیانه در همدان استعلام می شود. تغییرات قیمتی در طول زمان مانع از درج نرخ قطعی محصول می باشد.

قیمت رازیانه در سال 98

کشت رازیانه در سال 98 نیز همانند تمام دوره های قبل توسط فعالان حوزه کشاورزی و تولید صورت گرفت.
بر خلاف سال گذشته که نیمه اول سال و حتی هفته های آغازین نیمه دوم سال همراه بود با عدم ثبات قیمتی برای این گیاه دارویی، سال جاری در قیاس با آن دوره، تا به حال دارای ثبات مطلوب تری بوده است.
به نحوی که ایام ابتدایی بعد از پایان برداشت این محصول ارزنده که دوره قبلی با جهش بهای بادیان همراه بوده است، دارای تغییرات آنچنانی نبوده و افت و خیز برخی سنوات قبلی را با خود به همراه نداشته است.
قیمت عمده گیاه دارویی پرخاصیت و چند منظوره رازیانه سبز کشورمان در بازارهای سنتی مراکز استان بیش از 15000 تومان و در منطقه تولید کننده انبوه آن بیش از 12000 تومان می باشد. ارزش روز محصول را از طریق ارتباط با ما آگاه شوید.

قیمت روز رازیانه

حوزه ها و مراکز متنوع خرید عمده رازیانه

پیشتر به چند کاره و چند منظوره بودن رازیانه که از خواص پر شمار نهفته در دانه های خوش عطر و طعم آن ناشی است، اشاره مختصری صورت گرفت.
خرید عمده رازیانه از این جهت است که از سوی خریدارانی مستقر در حوزه ها و مراکز صنعتی متنوعی انجام گرفته و هر کدام به نحوی و به قصدی خاص اقدام به بهره بردن از ویژگی های بی نظیر این گیاه می نمایند.
از آنجا که آسانی خرید کلی و مستقیم بادیانه سبز ایرانی از قرارگاه تولید فراگیر شده و برای همگان در کل نقاط فراهم است، درصد بالایی از این مشتریان به غیر از محور کشت هزاران تنی، مکان دیگری را جهت خرید انتخاب نمی کنند.

قیمت روز رازیانه

از قدیم بابت خرید کلی و جزئی گیاهانی مثل رازیانه به بازار مرکزی هر شهر و منطقه مراجعه می نموده اند. که در حال حاضر نیز این روند پا بر جاست.
اما در دسترس بودن شرایط رجوع به قطب تولید، که نسبت به زمان های گذشته به راحتی صورت می گیرد، روش های خرید را گسترده تر نموده است.

قیمت روز رازیانه

قیمت روز رازیانه درجه یک در مرکز تولید

مرکز تولید همواره محلی برای متقاضیان کسب اطلاع از قیمت روز رازیانه بوده اند. بدین منظور می توانید به وسیله راه های ارتباطی درج شده در بخش تماس با ما، ارتباط بگیرید.
هر کیلو رازیانه سورت عمده ای طی هفته های اخیر در گستره تولید و بازارهای شهری از قیمت فروش 12600 تا افزون بر 14000 تومانی برخوردار بوده است.
بسته بندی های متنوعی را همراه با قیمت ها و حجم های مختلف در مراکز عرضه سطح کشور و همچنین توسط فروشگاه های اینترنتی شاهد هستیم.
اما خاستگاه اصلی گیاهانی چون رازیانه، صرفا به شکل عمده و در بسته بندی های حجیم و فله ای نسبت به توزیع آن اقدام می نمایند.

قیمت روز رازیانه

فروش عمده رازیانه مرغوب به بازار داخلی و خارجی

پخش و فروش عمده گیاهان دارویی نظیر رازیانه مرغوب و با کیفیت کشورمان در محدوده تولید دارای قیمتی مناسب برای خریداران می باشد.
بسیاری نقاط در بازار داخلی و خارجی در طی سال، مقصد ارسال از مقر تولید بوده و مستقیماً خرید خود را انجام میدهند.
در خصوص مصارف متعدد می توان به بخش دارویی اشاره کرد. این نوع مصرف در نقاط گسترده ای از جهان وجود دارد. بهره مندی از فواید عالی دارویی در ساخت و تولید داروها، قسمتی از ویژگی های رازیانه است.
نکته مهم که در خصوص گسترش بازار گیاه رازیانه حائز اهمیت می باشد، توان ارتقای وضعیت بازار آن در داخل کشور است. که با ظرفیت موجود می توان با همت بیشتر آن را عملی کرد.

قیمت روز رازیانه

بهای رازیانه خشک در بازار گیاهان دارویی

بازارهای سنتی گیاهان دارویی محل رفت و آمد کسانی است که به قصد خرید و فروش انواع اقلام موجود به آنجا مراجعه کرده اند.
صدها نوع گیاه را می توان یافت که در این بازارها عرضه و به طور عمده و خُرده فروشی توزیع می شوند. بهای رازیانه خشک نیز در اینگونه بازارهای سنتی با توجه به حجم و کیفیت و همچنین چگونگی بسته بندی، متفاوت است.
هم اکنون در بازارهای شهرهایی چون تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، مشهد و اهواز، نرخ متوسط هر کیلو از این محصول بیش از 14500 تومان است.
در حالی که قیمت موضع تولید همواره ارزان تر از نواحی یاد شده می باشد.

قیمت روز رازیانه

رازیانه از کجا بخرم

یکی از سوالاتی که برای برخی متقاضی های رازیانه مطرح است و در فضای مجازی و بستر اینترنت نیز به دنبال پاسخ آن هستند، این سوال است که؛ رازیانه را از کجا بخرم.
در نگاه اول شاید تصور خوانندگان یا شنوندگان این سوال، عدم اطلاع سوال کننده از مراکز عرضه گیاهان دارویی باشد. اما با توجه به گستردگی مراکزی که در این راستا فعال هستند، مقصود چیز دیگری است.
جستجوی بهترین محل یا مطلوب ترین کیفیت می تواند از مقاصد این پرسش باشد. که با پیگیری و جستجو می توانند به پاسخ مناسبی برسند.

قیمت روز رازیانه

قیمت خرید رازیانه تازه در همدان

طبق آنچه در این نوشته نیز به آن پرداخته شد پس از گذشت حدود یک ماه از ورود محصول تازه رازیانه به بازارها، تغییر چشمگیری عدد قیمتی ملاحظه نمی شود.
در واقع قیمت فعلی خرید رازیانه تازه بر خلاف دوره قبل در سال گذشته، صعود و فرود خاصی را در حال حاضر تجربه نکرده است.
مبنای قیمت گذاری در مراکز فروش عمده گیاه رازیانه، بهای آن در محل تولید می باشد.
استان همدان به عنوان پایگاه وسیع کشت و تولید هزاران تنی، خاستگاه اصلی بادیان کشور است.

قیمت روز رازیانه قیمت روز رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

فروش رازیانه عمده

فروش رازیانه عمده و قیمت آن در همدان

فروش رازیانه عمده در محل تولید، دارای قیمتی راضی کننده برای خریداران خواهد بود. قیمت …

گیاهان دارویی دُرگیاه