گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 10 2020
خانه / رازیانه همدان / قیمت رازیانه در همدان چقدر است

قیمت رازیانه در همدان چقدر است

قیمت رازیانه در همدان چقدر است؟ قیمت این گیاه دارویی در همدان ارزان تر از سایر مناطق کشور است. به منظور اطلاع از قیمت روز می توانید با ما در ارتباط باشید. بسیاری خواهان آگاهی از قیمت رازیانه در مرکز تولید آن می باشند. پایگاه دُرگیاه این محصول پر ارزش را از این استان به کلیه نقاط کشور عرضه می نماید.

قیمت رازیانه در همدان قیمت رازیانه در همدان

قیمت رازیانه در همدان

در روزهای ابتدایی دی ماه 97 قیمت عمده رازیانه 11900 الی 12600 تومان است. این بها نسبت به هفته ها و ماه های گذشته تغییر داشته است. همچنین در ایام آتی نیز احتمال نوسان آن وجود دارد. اعداد ذکر شده مربوط به رازیانه سورت است. که در شهرهای مختلف نیز متفاوت می باشد.
عدم ثبات قیمت ها در بازار طی سال جاری شامل سایر اقلام گیاهان دارویی نیز می باشد. که این امر تاثیر مستقیمی در رونق خرید و فروش این حوزه دارد.

قیمت رازیانه در همدان

فروش رازیانه در همدان

فروش رازیانه در محل تولید آن به صورت عمده می باشد. ارسال آن نیز برای خریداران کلیه استان ها صورت می گیرد. عرضه این گیاه دارویی در کل ایام سال در این استان انجام می گردد.
رازیانه سبز ایران سالهاست به خارج از کشور نیز صادر می شود. با تمهیداتی، شاهد افزایش کشت این محصول همراه با فروش بیشتر در داخل و خارج از مرزها، خواهیم بود.

قیمت رازیانه در همدان

قیمت رازیانه در سال 97

قیمت رازیانه در سال 97 همراه با افزایش، نسبت به سال گذشته تغییرات بیشتری نیز داشته است. در اواسط فصل پاییز در مقطعی قیمت آن به بیش از 12700 تومان نیز رسید. همزمان با روزهای برداشت توسط کشاورزان نیز قیمت میانگین رازیانه 10200 تومان بود. این در حالیست که در روزهای نخستین امسال، این عدد 5000 الی 5500 تومان بوده است.
پیرامون میزان کشت و ارتباط آن با موضوع ریالی این گیاه در مطالب قبلی کاملا بحث گردید.
دُرگیاه محصولات خود را با مرغوبیت و قیمتی مناسب عرضه می نماید.

قیمت رازیانه در همدان

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دانه رازیانه

قیمت رازیانه عمده در کانون رازیانه ایران

قیمت رازیانه عمده برای اغلب خریداران، مهم ترین موضوع در امر خرید این محصول می …

گیاهان دارویی دُرگیاه