گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 10 2020
خانه / گشنیز همدان / قیمت گیاه گشنیز در همدان

قیمت گیاه گشنیز در همدان

قیمت گیاه گشنیز در داخل استان همدان به دلیل مرکزیت تولید گشنیز کشور، ارزان تر از دیگر نواحی کشور است. در ده روز ابتدای فصل زمستان 1397 نرخ گشنیز توپی درجه 1 از 12400 تا 13100 بوده است.
همچنان هم قیمت این محصول دارای ثبات نمی باشد. فروش عمده گشنیز به وسیله دُرگیاه از همدان به کل مناطق ایران انجام می شود. تخم گشنیز به عنوان یکی از صدها نوع گیاه دارویی شناخته شده در این منطقه از غرب کشور است. این استان بالغ بر شصت و پنج درصد گشنیز کشور را تولید می نماید.

قیمت گیاه گشنیز قیمت گیاه گشنیز

شرایط قیمت گیاه گشنیز

با گذشت ماه ها از فصل برداشت تخم گشنیز، هنوز هم قیمت گشنیز در همدان به ثبات نرسیده است. این در حالی است که بیشتر از 9 ماه از سال و 6 ماه از زمان برداشت محصول گذشته است. رشد رقم 4500 به بالای 13000 تومان در مدت 6 ماه، گواه این موضوع می باشد.
وضعیت بازار گشنیز امسال، از حیث قیمت، یک بی ثباتی را طی می کند. از پایان فصل بهار تا آغاز زمستان، تغییرات قیمت آن گاها در طول یک هفته چندین مرتبه تغییر نموده است.

قیمت گیاه گشنیز قیمت گیاه گشنیز

قیمت گشنیز در همدان

استان همدان به مرکزیت نهاوند، قطب تولید گشنیز ایران است. قیمت این محصول معطر و ارزنده در این استان تعیین می شود. در ده روز ابتدای زمستان متوسط نرخ محصول گشنیز توپی 12700 تومان بوده است. با توجه به سابقه شرایط قیمتی این محصول در بازار طی ماه های گذشته، ادامه تغییر قیمت محتمل است.
به منظور آگاهی از قیمت روز، با ما تماس بگیرید.

قیمت گیاه گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

فروش گشنیز توپی

فروش گشنیز توپی به نیمه جنوبی کشور با قیمت ویژه

فروش گشنیز توپی به نقاطی همچون نیمه جنوبی کشور پس از ورود تخم گشنیز برداشت …

گیاهان دارویی دُرگیاه