گیاهان دارویی دُرگیاه
چهارشنبه , جولای 8 2020
خانه / تخم گشنیز / قیمت تخم گشنیز در محل تولید

قیمت تخم گشنیز در محل تولید

قیمت تخم گشنیز در محل تولید خود در استان همدان نسبت به ماه های قبل کاهش داشته است. قیمت گشنیز در هفتمین و هشتمین ماه از سال در طول سال 97 در بالاترین میزان قرار داشت. در اولین ماه از زمستان گشنیز توپی دارای بهایی از 12300 تا 13100 تومان بوده است. در حالی که در برهه ای از پاییز این عدد به بیش از 14500 تومان نیز رسیده بود.

قیمت تخم گشنیز قیمت تخم گشنیز

قیمت تخم گشنیز

از مقایسه قیمت مربوط به گشنیز در سال جاری و سال های اخیر، اعداد گوناگون و کاملا متفاوتی حاصل می شود. صرفاً قیاس عدد قیمتی سال های 96 و 97 نشان دهنده این تفاوت چند برابری خواهد بود. در اواخر سال 96 قیمت این فراورده در کمترین میزان خود بود. اگر بخواهیم قیمت آن مقطع را با اوایل پاییز 97 مقایسه نماییم، به یک اختلاف سه الی چهار برابری بر می خوریم.
خم گشنیز را می توان یک گیاه دارویی ارزنده از لحاظ ارزش دارویی و فواید سرشار دانست. همچنین این محصول از بابت تأمین کامل نیاز داخل و حضور ثابت در بازار خارجی نیز دارای اهمیت است.

قیمت تخم گشنیز

گشنیز در محل تولید

مباحث مطرح شده توسط مجموعه دُرگیاه، مربوط به گشنیز در محل تولید است. خصوصا از لحاظ نکات پیرامون قیمت این گیاه.
تخم گشنیز در منطقه تولید، دارای پایین ترین قیمت جهت خرید می باشد. بسیاری خریداران نیز به تأمین محصول مورد نیاز از خاستگاه آن تمایل دارند. زیرا این روش خرید، منفعت ریالی مناسب تری نسبت به تهیه کالا از سایر نقاط دارد.
مرکز دُرگیاه نیز از همین رو گشنیز را از استان همدان با شرایطی مطلوب عرضه می کند. تا مشتریان نیز به مقصود خود از خرید مستقیم برسند.

 قیمت تخم گشنیز قیمت تخم گشنیز

فروش گشنیز

فروش انواع مختلف این گیاه معطر اعم از گشنیز توپی و شکسته توسط این مجموعه صورت می گیرد. بنا به نحوه مصرف و نوع احتیاج، متقاضیان گشنیز خرید خود را انجام می دهند. مقصد فروش دُرگیاه سراسر کشور می باشد.

قیمت تخم گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

فروش گشنیز توپی

فروش گشنیز توپی به نیمه جنوبی کشور با قیمت ویژه

فروش گشنیز توپی به نقاطی همچون نیمه جنوبی کشور پس از ورود تخم گشنیز برداشت …

گیاهان دارویی دُرگیاه