گیاهان دارویی دُرگیاه
سه‌شنبه , می 26 2020
خانه / گیاه گشنیز / قیمت گیاه گشنیز در مقر تولیدکنندگان

قیمت گیاه گشنیز در مقر تولیدکنندگان

قیمت گیاه گشنیز در روزهای اخیر توانست در بازار فروش عمده این گیاه دارویی تحولی نسبی ایجاد نماید. مقر تولیدکنندگان شاهد کاهش بهای تخم گشنیز در این روزهای پس از برداشت بوده است.

خرید و فروش عمده گشنیز تازه در بازار آغاز شد

بلافاصله بعد از اینکه عملیات پایانی دوره چند ماهه کشت محصول انجام شد، می توان آن را در بازار جهت معاملات ملاحظه کرد.
یعنی خرید و فروش عمده گشنیز تازه که در مدت چند روزه دوره برداشت، از تب و تاب افتاده بوده است، مجددا از سر گرفته می شود.
که طی مدت طولانی تا فرا رسیدن دوره بعدی، خرید عمده این گیاه از پایگاه تولید ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است در همه ایام سال، ارسال گشنیز مرغوب نهاوندی، به تمامی نقاط ادامه دارد.

قیمت گیاه گشنیز

قیمت گیاه گشنیز در نهاوند

جستجوی میزان قیمت گیاه گشنیز در نهاوند توسط گروه های مختلفی صورت می گیرد. در این بین می توان خریداران و فروشندگان محصول را که در دیگر استان ها مستقر هستند را نام برد.
پیگیری بهای این گیاه به گروه نامبرده محدود نمی گردد. بلکه مشتریان خارجی هم جزو دسته کسانی هستند که در بسیاری ادوار سال در حال کسب اطلاع از این موضوع می باشند.
از آنجا که این خطّه نقش تعیین کنندگی را برای ارزش این کالای گیاهی دارد، فعالان نیز از این امر آگاه بوده و خواهان جویا شدن از وضعیت ریالی اقلیم تولید هستند.

قیمت گیاه گشنیز

فروش گشنیز لپه ای و توپی با نرخ جدید

از هفته ها پیش دیگر از روند نرخ ابتدای سال جاری خبری نبوده است. می توان در این خصوص یک نقطه عطف قیمتی را یاداوری نمود. روزهای مربوط به برداشت تخم گشنیز همواره نیمه اول سال را به دو بخش از نظر قیمت تبدیل می کند.
فروش گشنیز لپه ای و نوع توپی با نرخ جدید فصل تابستان انجام می شود. در پاسخ به افرادی که خواستار اطلاع از رویه پیش رو در مورد مسیر قیمتی می باشند، باید گفت با سابقه چند سال گذشته، نمی توان در این باره پیش بینی دقیق انجام داد.

قیمت گیاه گشنیز

قیمت روز گشنیز در مقر تولیدکنندگان و فروشندگان

در خصوص ضرورت در جریان بودن خریداران از قیمت روز گشنیز در مقر استقرار تولیدکنندگان و فروشندگان، اشاراتی داشتیم. در همه حوزه ها اینگونه است که نرخ خاستگاه هر کالایی پر اهمیت می باشد.
استان همدان که قلمرو تولید بسیاری محصولات کشاورزی و گیاهان دارویی است را می توان عرصه ای بسیار مهم در این حوزه دانست. که صادر کننده هزاران تن گیاه در اقسام مختلف به دیگر شهرها و بیرون از مرزها در طی سال است.

قیمت گیاه گشنیز

صادرات گشنیز ایران در یک دهه گذشته

اگر جمع حجم صادرات گشنیز ایران در یک دهه گذشته را محاسبه نماییم، به عدد بزرگی بر می خوریم. که در بخش گیاهان دارویی کم نظیر است.
با نگاهی گذرا به نام کشورهای وارد کننده تخم گشنیز ایرانی متوجه تعداد زیادی از کشورها در نقاط مختلف دنیا خواهیم شد. که با علم نسبت به فواید سرشار و قابلیتهای بسیار، برای بهره مندی هر چه بیشتر از گشنیز اقدام می کنند.

قیمت گیاه گشنیز

مقایسه قیمت فروش عمده گشنیز امسالی با دوره قبل

یک قیاس ساده به ما نشان می دهد که هیچ شباهتی در دوره اخیر با دوره تولید پیش از آن وجود ندارد. گشنیز امسالی حتی از حیث کیفیت نیز شرایطی مطلوبتر را در مقایسه با دوره قبلی دارد.
قیمت فروش عمده گشنیز در دوره برداشت اخیر با دوره قبلی، از نظر چگونگی مسیر طی شده قیمتی پیش و پس از مقطع برداشت، کاملا متفاوت بوده است.
به طور مثال در این راستا می توانیم به سال 1397 اشاره کنیم. در آن سال از روزهای قبل از شروع برداشت، سیر صعودی قیمت آغاز گردید و تقریبا تا اوایل سال بعد ادامه داشت.
در حالی که سال 1398 اینگونه نبود. از روزهای ابتدایی خرداد ماه شیب نزولی بهای محصول آغاز گردید و در روزهای آغازین پس از برداشت، به یک اعداد نسبتا با ثباتی رسید. شرایط ایام آتی را نمی توان به طور دقیق پیش بینی کرد.

قیمت گیاه گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش گشنیز

خرید و فروش گشنیز با قیمت جدید در نهاوند آغاز شد

خرید و فروش گشنیز در کانون تولید و در سطح کشور با قیمت جدید آغاز …

گیاهان دارویی دُرگیاه