گیاهان دارویی دُرگیاه
شنبه , جولای 11 2020
خانه / رازیانه همدان / قیمت هر کیلو رازیانه در همدان

قیمت هر کیلو رازیانه در همدان

قیمت هر کیلو رازیانه در محل تولید آن در همدان میانگین 12200 تومان است. خریداران می توانند به منظور تأمین رازیانه سبز همدان با قیمتی مناسب، آن را مستقیماً از قطب تولید محصول تأمین نمایند. این امکان برای کلیه متقاضیان از سراسر ایران فراهم است. جهت اطلاع از قیمت روز با مجموعه دُرگیاه تماس بگیرید.

قیمت هر کیلو رازیانه قیمت هر کیلو رازیانه

قیمت هر کیلو رازیانه

قیمت این گیاه دارویی معطر و نفیس، در ایام مختلف سال متفاوت است. همچنین این اختلاف قیمت شامل نقاط گوناگون سطح کشور و مراکز خرید رازیانه نیز می شود.
به طور مثال بهای هر کیلو رازیانه سورت در اواخر تابستان 97 نسبت به ابتدای سال دو برابر افزایش داشت. همچنین در میانه آبان نیز نسبت به روزهای پایانی شهریور، رشد بیش از 20 درصدی داشته است.
قیمت میانگین هر کیلو رازیانه در سه مقطع از سال 97 بدین شرح است:

  • ابتدای فروردین 5000 تومان
  • آخر شهریور 10000 تومان
  • اواسط پاییز 12500 تومان

قیمت هر کیلو رازیانه قیمت هر کیلو رازیانه

قیمت رازیانه در همدان

قیمت گیاهان دارویی تحت شرایطی، در منطقه تولید تعیین می شود. قیمت گیاه رازیانه نیز از این امر مستثنی نمی باشد. پس از برداشت محصول، قیمت جدید آن تعیین می گردد. که به مرور زمان شرایط بازار می تواند بر این موضوع اثر گذار باشد.
طی سالهای 96 و 97 میزان برداشت رازیانه در همدان، تاثیر محسوسی در قیمت آن داشت. در واقع بازار فروش رازیانه در دو سال مذکور، شرایط کاملا متفاوتی را از لحاظ قیمتی تجربه نمود.

قیمت هر کیلو رازیانه قیمت هر کیلو رازیانه

قیمت عمده رازیانه

اعداد ذکر شده فوق مربوط به قیمت عمده رازیانه است. زیرا مبنای موضوعات مذکور، محل کشت و تولید این محصول صادراتی می باشد. که در آن محل گیاه به صورت عمده عرضه می گردد. به عبارتی در محل خرید رازیانه ایران در همدان، قیمت ها به صورت کلی می باشد.
فروش رازیانه به اقصی نقاط کشور جزو خدمات اصلی دُرگیاه است. ما در تلاشیم انتظار مشتریان را با ارائه خدماتی مناسب، برآورده نماییم.

قیمت هر کیلو رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دانه رازیانه

قیمت رازیانه عمده در کانون رازیانه ایران

قیمت رازیانه عمده برای اغلب خریداران، مهم ترین موضوع در امر خرید این محصول می …

گیاهان دارویی دُرگیاه