گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , جولای 12 2020
خانه / گشنیز توپی / قیمت گشنیز توپی در محل تولید

قیمت گشنیز توپی در محل تولید

قیمت گشنیز توپی نیز در بازار و محل تولید از شرایطی برخوردار است که رقم فروش 10500 تومانی آن در هفته های گذشته به بیش از 11500 تومان طی روزهای اخیر رسید.

قیمت گشنیز توپی

خرید و فروش عمده گشنیز در انواع لپه ای و توپی

خرید و فروش عمده گشنیز در اقسام لپه ای یا شکسته و نوع توپی آن نه تنها در عرصه کشت انبوه این گیاهان دارویی در استان همدان بلکه در غرب کشور جزو مهمترین فعالیتهای بخش کشاورزی و گیاهی است.
تولید و پخش مستقیم گشنیز می تواند طوری صورت بگیرد که از لحاظ ریالی و کیفی با رضایت مشتری همراه بوده و سبب اشتیاق بیشتری در دیگر متقاضیان جهت انتخاب روش خرید بی واسطه از قلمرو تولید گردد.
در شش ماه اخیر به دلیل اینکه دوره برداشت نیز در این بازه قرار داشته است، به صورت کلی دو دوره قبل و بعد از آن را می توان برای بازار تخم گشنیز مطرح نمود.
یکی هفته های منتهی به آغاز برداشت که نسبتا با کمبود محصول بدلیل کاهش تولید سال قبل مواجه بوده و دیگری نیز ایام پس از مقطع برداشت که با افزایش حجم تولید نسبت به سال قبل و افت نسبی قیمت همراه بوده است.

قیمت گشنیز توپی

قیمت گشنیز توپی نهاوند

با بررسی نمودن حال و هوای این نوع از محصول که از شرایط فروش خوبی نیز برخوردار است، به قیمت گشنیز توپی در قلب تولید آن یعنی استان همدان و شهرستان نهاوند می رسیم.
اگر کمی به عقب برگردیم و حدود یک سال و نیم پیش را در نظر بگیریم، به دوره ای می رسیم که وضعیت تولید و بازار به گونه ای پیش رفت که در آن مقطع شاهد قیمت 4000 تومانی برای عرضه هر کیلو نوع توپی گشنیز بودیم.
با گذشت مدتی این رقم رو به فزونی گذاشت و همزمان با برداشت جدید سال 97 عدد قیمتی تا به امروز که در میانه سال 98 قرار داریم به جز چند روز در میانه تیرماه، رو به بالا بوده است. تا جایی که در بهار سال 98 در مقطعی نرخ بیش از 13500 تومانی قیمت هر کیلو گشنیز در فروش عمده بوده است. که در تیرماه به طور موقت اندکی فروکش کرد.
در میانه تیرماه 98 با ورود گشنیز تازه به بازار افت قیمت بیش از 3000 تومانی به صورت موقتی اتفاق افتاد. اما پس از آن مجددا شاهد افزایش نسبی بهای محصول بوده ایم.

قیمت گشنیز توپی

خرید گشنیز از محل تولید انبوه

امروزه خرید گشنیز از محل تولید وسیع و انبوه آن بسیار آسان تر از قبل گردیده است. در همه نقاط کشور این امکان وجود دارد و دسترسی آسان سبب میل به خرید مستقیم، بیش از قبل شده است. تولید و کشت تخم گشنیز در ایران عمدتا در دو استان انجام می گردد:

  • همدان
  • کرمانشاه

حدود 70 درصد از آن در استان همدان تولید گردیده و سالانه هزاران تن گیاه دارویی گشنیز، از این دیار به مقصدهای مختلف روانه می گردد.
توزیع تخم گشنیز محدود به این منطقه از کشور نمی باشد و می توان به شهرهای فعال در عرضه عمده آن که محصول را از استان همدان تأمین نموده و عرضه می کنند، اینگونه اشاره کرد:

  • تهران
  • اصفهان
  • مشهد
  • تبریز
  • شیراز
  • و …

 قیمت گشنیز توپی

نرخ روز گشنیز در مرجع بزرگ تولید

برای اطلاع یافتن از نرخ روز گشنیز در مرجع بزرگ تولید، از طریق مسیرهای ارتباطی موجود با ما تماس بگیرید. مبنای قیمت گذاری این محصول در استان های مختلف، شرایط ریالی در پایگاه تولید محصول می باشد.
در برخی از ایام دو سال اخیر، ملاک قیمتی در داد و ستد گشنیز، عدد مربوط به روز بوده است. فعالان تولید و فروش محصول با استقرار در گستره کشت، در طی سال آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشند.

قیمت گشنیز توپی

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش گشنیز

خرید و فروش گشنیز با قیمت جدید در نهاوند آغاز شد

خرید و فروش گشنیز در کانون تولید و در سطح کشور با قیمت جدید آغاز …

گیاهان دارویی دُرگیاه