گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , جولای 12 2020
خانه / خاکشیر عمده / فروش خاکشیر عمده در سراسر کشور با ویژگی های قیمت خاکشیر 98

فروش خاکشیر عمده در سراسر کشور با ویژگی های قیمت خاکشیر 98

فروش خاکشیر عمده در سراسر کشور با ویژگی های قیمت خاکشیر 98 آغاز شده است. در روزهای گذشته پیگیری ها پیرامون وضعیت قیمت خاکشیر در سال 98 در فروش کلی و جزئی به اوج خود رسید.

فروش خاکشیر عمده

قیمت خاکشیر 98 در قیاس با قیمت خاکشیر 97

از لحاظ میزان خرید، چگونگی فروش، مبحث قیمتها، نحوه و میزان تولید، فضای بازار و غیره، می توان مقایسه های بسیاری در خصوص خاکشیر 98 و 97 انجام داد. اما بیشتر این قیاس هایی که صورت می گیرد حول ارزش قیمتی خاکشیر در دو سال اخیر است.
سال 97 یکی از اهم نکاتی که به وقوع پیوست، کم شدن خاکشیر در مراکز تولید، انبارها و سطح بازار بود. نتیجه آن هم روند رو به بالای بهای محصول در 12 ماهه اردیبهشت 97 تا اردیبهشت ماه 98 بوده است.
ولی در سال 98 با بیشتر شدن تولید این گیاه به نسبت سال قبل، حال و هوای دیگری در پیرامون بازار این محصول ایجاد شده است. به طوری که بسیاری در انتظار کاهش نرخ آن از روزها قبل بوده اند.

فروش خاکشیر عمده

قیمت خاکشیر کیلویی چند می شود

پیرو موضوع قبلی که ذکر شد، می توان به این سوال پر تکرار رسید که در این مقطع روزهای منتهی به ورود خاکشیر، خصوصا خاکشیر همدان به بازارها، بسیار مطرح و جستجو می شود؛ قیمت خاکشیر کیلویی چند می شود؟
سوال کنندگان همزمان با این سوال، نیم نگاهی نیز به قیمت سال 97 دارند تا ببینند نسبت به ارقام قیمتی قبلی، بهای خاکشیر امسال چه فرقی خواهد کرد.
یکی از گیاهان دارویی که از قدیم برای ایرانیان از هر لحاظی اهمیت داشته و استفاده های دارویی از آن نیز بسیار مرسوم بوده است و پای ثابت بسیاری از داروهای طب سنتی نیز این گیاه بوده، محصول خاکشیر می باشد.

فروش خاکشیر عمده

قیمت خاکشیر اعلا و انواع دیگر چگونه خواهد بود

عده ای از خریداران صرفاً مشتری نوع اعلای خاکشیر بوده و به دنبال قیمت آنند. تا هر چه زودتر از نرخ این خاکشیر برتر ایرانی مطلع گردیده و آن را تأمین نمایند. متقاضیان خرید عمده، اغلب پهنه تولید را جهت محل تهیه این محصول بر می گزینند.
دیگر انواع نیز که در سطوح کیفی پایین تری قرار دارند هم دارای مشتریان بسیار زیادی در سطح کشور می باشند. که قیمت خاکشیر مورد نظر خود را پیگیری می نمایند.

فروش خاکشیر عمده

خاکشیر ایرانی، نوع برتر در منطقه

خاکشیر محصول برخی از کشورهای منطقه نیز می باشد. به طوری که در آن کشورها نیز خرید و فروش خاکشیر دارای اهمیت است. اما خاکشیر ایرانی از لحاظ مرغوبیت و کیفیت بالا، قابل مقایسه با آنها نیست. این موضوع سبب شهرت این محصول ایرانی در بیرون مرزها گردیده است. خصوصا خاکشیر همدان که بسیاری در داخل و خارج کشور در پی آنند.
بسیاری از کشورهای عربی منطقه خواهان خاکشیر ایرانی هستند.

فروش خاکشیر عمده

تأثیر وضعیت جوی بر بازار فروش خاکشیر عمده

بازار فروش خاکشیر و فراوانی یا کمبود این محصول تا حد زیادی بستگی به وضعیت جوی مناسب یا نامناسب هر سال دارد. که این امر ناشی از خودرو بودن این گیاه دارویی است. به طور نمونه میتوان وضعیت بازار و قیمت خاکشیر در سالهای 96، 97 و 98 را مثال عینی این تاثیر شرایط جوی دانست.
فروش خاکشیر عمده و پخش در سراسر کشور توسط مرکز دُرگیاه انجام میشود. نظر به سلیقه و خواست خریداران، خاکشیر در انواع مختلف عرضه میگردد.
خاکشیر در ایران به دلیل محبوبیت این گیاه دارویی از قدیم در بین ایرانیان، جزو پر رونق ترین و پرفروش ترین اقلام گیاهان دارویی بوده است. در این بین می بایست فراوانی این گیاه خودرو و ارزشمند در کشور را نیز مد نظر داشت.
به منظور پیگیری اخبار محصولات دُرگیاه و خرید خاکشیر عمده ، مطالب سایت، کانال و صفحه اینستاگرام را دنبال نمایید.

فروش خاکشیر عمده

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خاکشیر

قیمت خاکشیر درجه یک در بازار تهران و همدان در سال 98

قیمت خاکشیر درجه یک در مراکز مهمی همچون بازار تهران و مرجع تولید همدان در …

گیاهان دارویی دُرگیاه