گیاهان دارویی دُرگیاه
چهارشنبه , جولای 8 2020
خانه / خاکشیر ایران / بازار خاکشیر و شرایط ویژه قیمت خاکشیر در ایران

بازار خاکشیر و شرایط ویژه قیمت خاکشیر در ایران

بازار خاکشیر و شرایط ویژه قیمت خاکشیر ایران در سال جاری می تواند موجب گردد تا وضعیت متفاوتی را نسبت به سال پیش مشاهده نماییم. قیمت و حجم تولید و موجودی بازارها همواره با یکدیگر مرتبط بوده و توانسته اند اثر مستقیمی بر شرایط بازار خاکشیر وارد نمایند.

بازار خاکشیر بازار خاکشیر

بازار خاکشیر در سال جاری

بازار خاکشیر در سال جاری از حیث موجودی این محصول، نسبت به سال گذشته، شرایط مناسب تری دارد. تولید بیشتر در قیاس با سال قبل، توانسته اثر خود را بر بازار بگذارد. این تاثیر در ماه های آینده نیز بیش از پیش خود را نشان خواهد داد.
ماه های گرم سال مصادف می باشد با بالا رفتن میزان خرید و فروش خاکشیر در بازارها. دلیل آن هم رجوع بسیاری از مردم به این گیاه دارویی محبوب و دلخواه می باشد. به طوری که جزو اقلام پر فروش و گاها در صدر فروش مراکز فروش قرار می گیرد.
همزمانی ایامی نظیر ماه رمضان و فصول گرم سال نیز می تواند بر افزایش حجم فروش این گیاه دارویی موثر واقع گردد.

بازار خاکشیر

قیمت فروش خاکشیر

قیمت فروش خاکشیر از جمله مسائلی است که خریداران در ادوار پر استفاده آن در طول سال، پیگیرش هستند. این موضوع هنگامی از اهمیت بیشتری برخوردار است که بازار با یک نوسان قیمتی هم روبرو باشد. در هر حال قیمت این محصول در مراکز تولید همچون همدان، دارای نرخی مطلوب و زیر بهای بازار است.
قیمت افزون بر 30000 تومانی خاکشیر مرغوب همدان در ایام گذشته، نشان دهنده افزایش نسبت به همین زمان در سال قبل است. عرضه این محصول از همدان به کل شهرها توسط دُرگیاه، یکی از خدمات اصلی این مرکز است. در ماه هایی که گذشت، گاه به صورت هفتگی نرخ برخی محصولات مانند خاکشیر تغییر داشت.

بازار خاکشیر

بازار خرید و فروش خاکشیر ایران

بازار خرید و فروش خاکشیر ایران زمانی به اوج می رسد که گرمای هوا غالب گردیده و اکثر مصرف کنندگان در پی بهره مندی از خاصیت ضد عطش آن هستند. این خاصیت، یکی از فواید پرشمار و بی نظیر این گیاه می باشد. بازار گیاهان دارویی شاهد حجم بسیاری از جابجایی و داد و ستد و خرید خاکشیر همدان در نیمه اول سال است.
معمولا در اغلب سال ها، همزمان با شروع تولید و ورود خاکشیر به بازار، در صورتی که کاهش تولید صورت نگیرد، بهای محصول کمی افت می نماید. که عکس این موضوع را نیز در بازار طی برخی سالها شاهد بوده ایم. که همزمان با فصل برداشت و پس از آن، قیمت ها سیر صعودی داشتند.

بازار خاکشیر بازار خاکشیر

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خاکشیر

قیمت خاکشیر درجه یک در بازار تهران و همدان در سال 98

قیمت خاکشیر درجه یک در مراکز مهمی همچون بازار تهران و مرجع تولید همدان در …

گیاهان دارویی دُرگیاه