گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 10 2020
خانه / رازیانه ایران / بازار رازیانه ایران در سال 1397

بازار رازیانه ایران در سال 1397

بازار رازیانه ایران در سال 1397 متفاوت از سال قبل بوده است. در کل طی دهه اخیر این محصول در بازار، شرایطی گوناگون را پشت سر گذاشته است. این وضعیت های مختلف، ارتباط مستقیمی با میزان تولید هر سال، قیمت و یا ترکیب این دو داشته است. در این بین، تاثیر وضعیت کلی بازار را نیز نباید فراموش نمود.

بازار رازیانه ایران

بازار رازیانه ایران

مدیریت صحیح و بالا رفتن حجم تولید و نهایتا افزایش خرید رازیانه توسط مشتریان ایرانی و غیر ایرانی، کمک بزرگی به رونق هر چه بیشتر بازار این گیاه پرارزش و صنعت کشاورزی نوع کم آب بر می کند.
طی ده سال گذشته، بازار رازیانه در حوزه داخلی و خارجی رونقی بیش از پیش داشته است. گسترش اخبار مربوط به کاربردها و استفاده های متعدد این گیاه معطر ایرانی، در این رونق نقش برجسته ای داشته و هر سال هزاران تن بادیان ایرانی از همدان روانه بازار های داخلی و خارجی می گردد.

بازار رازیانه ایران بازار رازیانه ایران

فروش رازیانه دُرگیاه

مجموعه دُرگیاه اقدام به فروش رازیانه از همدان بطور مستقیم به کل ایران می نماید. این مرکز در تلاش است با این روش و ارائه محصولی با قیمت مورد پسند خریداران و با کیفیتی مطلوب، موجبات رضایت مشتریان از خرید بدون واسطه را فراهم نماید.
دُرگیاه قصد دارد با تنوع کیفی و قیمتی فرآورده، درصد بالاتری از مشتریان را از سراسر استان ها جذب کند.
امکان جویا شدن از قیمت روز، از طریق ارتباط با ما به راحتی فراهم می باشد.

بازار رازیانه ایران

رازیانه سال 1397

همزمان با اتمام دوره کاشت رازیانه در بهار سال جاری مشخص شد عده ای با توجه به شرایط سال قبل، در خصوص کاشت اقدام نکرده اند. طولانی شدن فصل بهار نیز کم و بیش روی این محصول تاثیر گذاشت. در نهایت حجم تولید کمتر از سال گذشته و همچنین افزایش قیمت سراسری و بالا رفتن هزینه های کشت محصول، سبب شد قیمت رازیانه سیر افزایشی بگیرد. به نحوی که میانه پاییز، مقطعی نرخ آن بالغ بر 125000 ریال بود.

بازار رازیانه ایران

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com
گیاهان دارویی دُرگیاه