گیاهان دارویی دُرگیاه
پنج‌شنبه , جولای 9 2020
خانه / خاکشیر ایرانی / مرکز فروش عمده خاکشیر مرغوب ایرانی

مرکز فروش عمده خاکشیر مرغوب ایرانی

مرکز فروش عمده خاکشیر می تواند در هر نقطه ای از ایران باشد. اما عده زیادی هستند که در پی خرید خاکشیر از مرجع و مرکز تولید آن می باشند. خاکشیر مرغوب و با کیفیت ایرانی را می توان مستقیماً از همدان تهیه نمود. دُرگیاه این گیاه دارویی با ارزش و پر خاصیت را  از محل تولید آن در همدان، به صورت سراسری عرضه می نماید.

مرکز فروش عمده خاکشیر مرکز فروش عمده خاکشیر

مرکز فروش عمده خاکشیر

اگر بخواهیم همچین مرکزی را به صورت کشوری و تخصصی در نظر بگیریم، مطمئنا به نواحی تولید انبوه خاکشیر نظیر همدان می رسیم. بسیاری از فعالان، به دلیل قیمت مناسب، خاکشیر را مستقیما از این دیار خریداری می نمایند. در سایر نواحی ایران نیز تأمین این فرآورده از مراکز خرید خاکشیر با قیمتی متفاوت امکان پذیر است.
استفاده های دارویی از این گیاه در فصول مختلف، در سال های اخیر سیر صعودی داشته است. مهمترین دلیل آن هم گسترش آگاهی نسبت به مضرات داروهای شیمیایی و فواید پرشمار این گیاه دارویی می باشد.

مرکز فروش عمده خاکشیر

فروش خاکشیر مرغوب ایرانی

یکی از محصولات حوزه گیاه دارویی در سطح کشور، که بسیار با ارزش و پر فایده می باشد، خاکشیر است. فروش آن سطح گسترده ای از بازار گیاهان دارویی را شامل می شود. که دلیل آن مصرف و شناخت نسبتا مناسب مردم از خاکشیر است. مرغوبیت خاکشیر را می توان از ظاهر آن و مشاهده میزان خلوص و رنگ محصول تا حدود زیادی تشخیص داد.
این محصول مرغوب و نفیس ایرانی توسط سایر کشورها نیز خریداری می گردد و در خارج از مرزها نیز دارای محبوبیت است.

مرکز فروش عمده خاکشیر مرکز فروش عمده خاکشیر

قیمت عمده خاکشیر

در مناطق تولید هر نوع محصولی، حجم فروش به صورت عمده می باشد. این موضوع سبب می شود مباحث مربوط به قیمت نیز به شکل عمده مطرح شود. بهای عمده خاکشیر در مورد کیفیت های گوناگون و در ایام مختلف سال، ارقام متفاوتی است. به طور نمونه فروش خاکشیر اعلا در زمستان 1397 با قیمت بیش از 32000 تومان بوده است.

مرکز فروش عمده خاکشیر

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده گیاه دارویی خاکشیر

فروش عمده گیاه دارویی خاکشیر به کل کشور

فروش عمده گیاه دارویی خاکشیر در همدان یکی از خدمات این مجموعه است. که کل …

گیاهان دارویی دُرگیاه