گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , جولای 12 2020
خانه / رازیانه همدان / قیمت خرید رازیانه همدان در سال 97 و 98

قیمت خرید رازیانه همدان در سال 97 و 98

قیمت خرید رازیانه همدان با رقمی کمتر از 5000 تومان در ابتدای سال 97 به بیش از 11000 تومان در همان سال و بالغ بر 12500 تومان در نیمه اول سال 98 رسید.

قیمت خرید رازیانه

قیمت خرید رازیانه تازه همدان

رازیانه مرغوب ایرانی در سال 98 با قیمت بیش از دو برابری نسبت به ابتدای سال گذشته عرضه می گردد. افت حجم برداشت رازیانه توسط کشاورزان در برخی سال های اخیر چشمگیر بوده است. از طرفی عکس این موضوع هم در برخی ادوار چند سال گذشته وجود داشته که هر دوی این شرایط تاثیر مستقیمی بر بازار محصول داشته اند.
از آنجا که میزان تولیدی محصول با قیمت آن در ارتباط می باشد، قیمت خرید رازیانه نیز به تاثیر از این موضوع در بازه یک سال و نیمه شروع سال 97 تا پایان سال 98 اعداد مختلفی را از نظر ارزش ریالی به خود دیده است. می توان فاصله ای از 4500 تومان تا فراتر از 13000 تومان را در دوره ذکر شده مشاهده نمود.
رازیانه تازه همدان با توجه به مشخصات ظاهری، کیفی و همچنین فواید بی نظیر خود از جایگاهی مطلوب در بین استفاده کنندگان حوزه های متعدد برخوردار است.

قیمت خرید رازیانه

بازار خرید و فروش عمده رازیانه سال 97 و 98

خرید و فروش رازیانه عمده در سال های 97 و 98 تحت تأثیر قیمت این گیاه دارویی شرایط مختلفی را داشته است. در برخی مقاطع خریدارانی وجود داشتند که در انتظار کاهش قیمتها بودند تا محصول را تهیه نمایند. در حالی که روند کلی اعداد مربوط به نرخ این گیاه در بازار از ابتدای سال 97 همچنان افزایشی می باشد.
بازار گیاهان دارویی به تاثیر از عواملی بهای اقلام را تعیین می نماید. افت و خیز حجم تولید در 4 سال اخیر نقشی اساسی را در حال و هوای ریالی رازیانه ایفا نمود.
در کل، بازار داد و ستد عمده این کالای صادراتی کشورمان در سال های یاد شده شرایط خاص خود را داشته و نسبت به سال های قبل، وضعیتی ویژه را تجربه نمود.

قیمت خرید رازیانه

نرخ هر کیلو رازیانه در ماه های گذشته

نرخ هر کیلو رازیانه در ماه های قبل به طور میانگین بیشتر از 12600 تومان بوده است. در ایام گذشته هر چه به زمان برداشت بادیان تازه نزدیکتر می شویم، گاها تغییراتی در رقم قیمتی رخ می دهد.
ما در تلاشیم تا به نحوی که مشتریان از محل تولید انتظار دارند خدمات خود را ارائه نماییم. در راستای مسیر نرخ رازیانه می توان به یک جهش قیمتی 1000 تومانی در روزهای اخیر نیز اشاره نمود.

قیمت خرید رازیانه

خرید بادیان از تهران، اصفهان، شیراز، مشهد و تبریز

علاوه بر استان همدان به عنوان یکه تاز عرصه تولید و توزیع رازیانه سبز ایرانی، نقاط دیگری نیز با تهیه محصول از ناحیه تولید انبوه، به عرضه آن اقدام می کنند.
از جمله بازارهای فعال در این زمینه می توان به تهران، شیراز، اصفهان، تبریز و مشهد و چند مرکز استان دیگر نیز اشاره نمود. با این اوصاف هر خریدار عمده با توجه به سنجیدن شرایط خود و بررسی قیمتها و دیگر عوامل، محل خرید خود را بر می گزیند.
بازارهای فعال نامبرده علاوه بر اینکه در زمینه معاملات دانه های معطر گیاه فعالیت می کنند، در حوزه فراورده های محصول نیز فعالند.

قیمت خرید رازیانه قیمت خرید رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید دانه رازیانه

خرید دانه رازیانه به صورت عمده و مستقیم

خرید دانه رازیانه از مرکز فروش رازیانه ایران از آن جهت می تواند برای خریداران …

گیاهان دارویی دُرگیاه