گیاهان دارویی دُرگیاه
پنج‌شنبه , جولای 9 2020
خانه / رازیانه همدان / قیمت رازیانه خشک و مرغوب همدان

قیمت رازیانه خشک و مرغوب همدان

قیمت رازیانه خشک و مرغوب همدان در بازار سایر شهرها گران تر است. استان همدان محلی ایده آل جهت خرید مستقیم رازیانه می باشد. تا از این طریق خریداران از امتیاز خرید از قطب تولید این گیاه بهره مند گردند. مهمترین مزیت خرید از محل تولید قیمت مطلوب و مورد انتظار مشتریان است.

قیمت رازیانه خشک قیمت رازیانه خشک

قیمت رازیانه خشک همدان

هر کیلو رازیانه سورت در روزهای ابتدایی زمستان 97 توسط مرکز دُرگیاه از 11500 الی 12500 تومان عرضه می گردد. فروش رازیانه توسط این مجموعه به صورت سراسری بوده و تمام کشور را در بر می گیرد. در خصوص تفاوت چشمگیر قیمتی این گیاه در طی سال های گذشته و دلایل آن در مطالب پیشین بحث شد. خصوصا طی دو سال نود و شش و نود و هفت که حجم تولید و قیمت این گیاه دارویی کاملا شرایط متفاوتی داشتند.

قیمت رازیانه خشک قیمت رازیانه خشک

رازیانه مرغوب همدان

مرغوبیت رازیانه همدان سالهاست موجب حضور پر رنگ آن در بازار خارجی نیز شده است. رازیانه همدان در حجم تولید و برتری کیفی، در سطح کشور بدون رقیب است. استفاده از این گیاه بی نظیر در صنایع و حوزه های مختلف، نشان دهنده ارزش آن است. استفاده های دارویی تنها بخشی از کاربردهای متنوع این محصول است. همچنین با توجه به طبع گرم این گیاه دارویی، علاوه بر اینکه در حوزه عرقیات گیاهی نیز رازیانه مصرف فراوانی دارد، یکی از دمنوش های پر طرفدار و محبوب در بین مردم است.

قیمت رازیانه خشک

خرید رازیانه خشک

تمام متقاضیان خرید مستقیم رازیانه همدان می توانند با ارتباط با مجموعه دُرگیاه، از قیمت روز و سایر موارد مطلع گردیده تا مقدمات خرید و ارسال محصول انجام گردد. این گیاه معطر و سرشار از خاصیت با قیمت و کیفیتی مشتری پسند عرضه می گردد.

قیمت رازیانه خشک

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دانه رازیانه

قیمت رازیانه عمده در کانون رازیانه ایران

قیمت رازیانه عمده برای اغلب خریداران، مهم ترین موضوع در امر خرید این محصول می …

گیاهان دارویی دُرگیاه