گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 10 2020
خانه / تخم گشنیز / فروش تخم گشنیز مرغوب از محل تولید

فروش تخم گشنیز مرغوب از محل تولید

فروش تخم گشنیز به صورت عمده یکی از فعالیت های اصلی بازار گیاهان دارویی استان همدان است. تولید افزون بر 65 درصدی گشنیز در این استان سبب شده تا تخم گشنیز به همراه رازیانه، خاکشیر و صدها گیاه دارویی دیگر، موجب شوند این استان یکی از قطب های مهم گیاهان دارویی در سطح کشور باشد.

فروش تخم گشنیز فروش تخم گشنیز

فروش تخم گشنیز مرغوب

مرغوبیت گشنیز نهاوند استان همدان، آوازه ای فراتر از مرزها دارد. در چند ناحیه دیگر نیز این محصول با ارزش تولید می گردد. اما از لحاظ کمی و کیفی این استان رتبه ای ممتاز را از آن خود نموده است. فروش گشنیز به صورت مستقیم به تمام نقاط ایران با هدف نفع ریالی خریداران و یک تعامل دو طرفه بین مرکز دُرگیاه با مشتریان خود صورت می گیرد. با توجه به نیاز خریداران تخم گشنیز در انواع مختلف عرضه می گردد.

فروش تخم گشنیز

فروش گشنیز از محل تولید

تولید انبوه این محصول و گیاه دارویی معطر و پر خاصیت، موجب گردیده علاوه بر تأمین نیاز بازار داخل، بخش فراوانی از آن نیز در بازار خارجی به فروش رسیده و سالانه از محل تولید صادر گردد. حجم فروش این محصول به صنایع غذایی و دارویی، قابل توجه است. استفاده های دارویی از آن از گذشته های دور مرسوم بوده است. ادویه آن نیز به عنوان ادویه اول در برخی کشورهای منطقه مصرف میشود. فروش گشنیز از محل تولید موجب سودمندی بیشتری برای خریداران است.

فروش تخم گشنیز

قیمت فروش گشنیز

قیمت این محصول، دارای صعود و فرود زیادی در طی سال 97 بوده است. و تاثیر مستقیمی بر خرید و فروش آن گذارده است.
سیر افزایشی از 3500 تومان به بیش از 13500 تومان در طی 7 ماه، گواه این موضوع است. در ابتدای زمستان 97 بازار شاهد کاهش نسبی گشنیز نسبت به میانه فصل سوم سال می باشد.
اطلاع از قیمت روز، از طریق تماس با مدیریت فروش میسر می باشد.

فروش تخم گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت گشنیز

قیمت گشنیز در فروش عمده از نهاوند و بازار تهران

قیمت گشنیز در فروش عمده از عرصه تولید در نهاوند و همچنین بازار تهران، از …

گیاهان دارویی دُرگیاه