گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , جولای 12 2020
خانه / گشنیز کرمانشاه / قیمت تخم گشنیز در کرمانشاه

قیمت تخم گشنیز در کرمانشاه

قیمت گشنیز در کرمانشاه و سایر نقاط همچون شهرستان نهاوند استان همدان که دارای جایگاه برتر تولید و عرضه عمده تخم گشنیز می باشند، از ویژگی خاصی برخوردار می باشد. می توان لقب مرجع قیمتی را نیز به این محورهای تولید داد.

قیمت گشنیز در کرمانشاه

مرجع پخش و فروش عمده گشنیز کشور کجاست

می شود به طور قطع این موضوع را مطرح کرد که همه خریدارها مایل هستند تا در صورت فراهم بودن همه شرایط مانند دسترس پذیری آسان و …، بدلیل مزیت هایی که در خرید مستقیم می باشد محصول مورد نیازشان را از مرکزیت پخش یا تولید هر نوع کالا تأمین نمایند.
مرجع فروش عمده گشنیز کشور کجاست؟ پرسشی که برای خیلی از افراد فعال حداقل یک یا چند بار مطرح شده و با گذشت زمان یا پیگیری در مورد آن یا با هر روش و جستجویی که انجام داده اند، پاسخ آن را یافته اند.
اگر از اشخاص یا مجموعه هایی که این گیاه را از مرکز اصلی خریداری می کنند، پیرو انتخاب محل خرید سوال گردد، در راستای رضایتی که ایجاد گردیده اکثرا مبحث بها و موجودی دائمی و همچنین فراوانی و کیفیت را مطرح می نمایند.

قیمت گشنیز در کرمانشاه

قیمت گشنیز در کرمانشاه و استان همدان

عرصه ای گسترده از غرب کشورمان در حوزه تولید این گیاه دارویی پر ارزش و نفیس بسیار فعال است. تقریبا 70 درصد آن در استان همدان و بقیه در استان کرمانشاه و اندکی هم به شکل پراکنده در برخی نقاط کشور تولید می گردد.
قیمت گشنیز در کرمانشاه که در مرتبه دوم میزان تولید قرار دارد، طی سه سال اخیر وضعیتهایی مختلف را گذراند. اگر به صورت عددی ارقام را در طی دوره یاد شده ذکر کنیم، با نرخ هایی کاملا مختلف روبرو خواهیم شد.
طی نیمه اول سال جاری نیز در ماه های پیش از برداشت و پس از آن برای نوع لپه ای و توپی محصول ارقامی بیش از 9000 و 10500 تومان را شاهد بوده ایم.
این دو استان نیاز داخل کشور را بطور کامل رفع نموده و نقشی پر رنگ در صادرات دارند. حجم چندین هزار تنی در صادرات، میزانی قابل توجه می باشد.

قیمت گشنیز در کرمانشاه

نرخ روز دانه گشنیز در بازار تهران و اصفهان

نیمه جنوبی کشور که شامل چندین استان است، نسبت به نیمه دیگر از مصرف بیشتری در خصوص تخم گشنیز برخوردار است. می توان به استان های بوشهر، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، خوزستان و دیگر نقاط اشاره کرد. که بنا به ذائقه مردم جایگاه این گیاه خوش عطر و طعم، تثبیت گردیده است.
از جمله نقاطی هم که دارای جایگاه برتر از لحاظ میزان خرید و فروش می باشند میتوان به بازار شهرهای تهران و اصفهان اشاره نمود. نرخ روز دانه گشنیز در این دو مرکز را می توان از طریق ارتباط با فعالان جویا گردید.

قیمت گشنیز در کرمانشاه

بهای خرید گشنیز توپی از جایگاه تولید

بر اساس آنچه ذکر شد موضوع ریالی به عنوان یکی از مهمترین مواردی که سبب می گردد مشتریان بدنبال محل های تولیدکننده و اصلی محصول باشند، مطرح می باشد.
خرید گشنیز توپی با بهای بازارهای شهری سراسر کشور یک موضوع است و تهیه آن از جایگاه تولید مانند استان همدان هم موضوعی دیگر می باشد.
خریداران عمده با لحاظ نمودن همه موارد اقدام به خرید می کنند. نواحی محدودی در کشورمان اقدام به تولید انبوه و هزاران تنی گشنیز می نمایند. که خطه همدان به محوریت دیار نهاوند از این بابت قطب گشنیز کشور است.

قیمت گشنیز در کرمانشاه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش گشنیز

خرید و فروش گشنیز با قیمت جدید در نهاوند آغاز شد

خرید و فروش گشنیز در کانون تولید و در سطح کشور با قیمت جدید آغاز …

گیاهان دارویی دُرگیاه