گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , جولای 12 2020
خانه / گشنیز نهاوند / قیمت گشنیز در بازار تهران نهاوند و استان های جنوبی

قیمت گشنیز در بازار تهران نهاوند و استان های جنوبی

قیمت گشنیز در بازار تهران و مرجع بزرگ تولید و فروش در نهاوند از 9000 تومان فراتر و متفاوت با بهای استان های جنوبی و شرقی در خرید و فروش عمده می باشد.

قیمت گشنیز در بازار

بهای روز گشنیز در فروش مستقیم از مرجع تولید

یکی از روش هایی که می تواند در فروش محصول برای خریدار و حتی فروشنده، دارای مطلوبیت ها و مزیت هایی باشد، فروش مستقیم و بدون واسطه است. اطلاع از بهای روز گشنیز در این روش فروش از مرجع و جایگاه کشت و تولید، همواره برای همه فعالین مهم است.
برای آگاهی از نرخ قطعی و عدد روز بهای محصول از طریق راه های ارتباطی موجود، تماس بگیرید. طی روزهای قبل انواع توپی و لپه ای این گیاه دارویی با اعدادی بیش از 9000 و 10000 تومان عرضه شده اند.
این مرکز به عنوان تولید کننده و عرضه کننده تخم گشنیز مرغوب کشور از استان همدان، با بهایی که همه مشتریان از این منطقه انتظار دارند، کوشیده سطح مرغوبیت مورد پسند خریداران گرامی را نیز در معاملات خود، لحاظ کند.

قیمت گشنیز در بازار

نرخ عمده گشنیز در نهاوند چه مقدار است

در شرایطی به سر می بریم که بسیاری از خریداران و تولیدکنندگان در انتظار آن بوده اند. یعنی ایامی که با ورود گشنیز تازه برداشت شده، شاهد نرخ جدید و ورود محصولی تازه به بازار هستیم.
نرخ عمده گشنیز در نهاوند چه مقدار است؟ این سوال بسیاری از کسانی است که قیمت گستره تولید، برایشان مهم و در معاملاتشان کاربردی است. در حال حاضر نرخ عمده محصول پس از یک افت نسبی، بالغ بر 9500 تومان می باشد.
ارسال گشنیز در انواع، کیفیت ها و قیمت های مختلف به همه مناطق کشور و به چهار گوشه ایران از طریق هماهنگی با مشتریان در خصوص روش ارسال، انجام می شود.

قیمت گشنیز در بازار

فروش گشنیز درجه یک به استان های جنوبی کشور

مشتریان ثابت گشنیز در داخل کشور را می توان استان های جنوبی و جنوب شرقی دانست. دُرگیاه به تمام شهرها و شهرستان های این نواحی محصولات خود را در طول سال ارسال می نماید.
فروش گشنیز درجه یک به استانهای جنوبی در انواع گشنیز شکسته و سالم، با قیمتی مناسب که بتواند پسند هموطنان این نواحی را جلب کند، انجام می گردد.
تنوع داشتن در نوع مصرف، امری جالب توجه در مناطق یاد شده است. استفاده از آسیاب شده گشنیز و همچنین دیگر راه های استفاده به عنوان طعم دهنده، نشان دهنده قدمت بسیار طولانی در بهره مندی از تخم گشنیز در این نواحی است.

قیمت گشنیز در بازار

قیمت گشنیز در بازار تهران چه خصوصیتی دارد

از جمله بازارهای فعال در زمینه خرید و فروش گشنیز به صورت کلی و جزئی و همچنین داد و ستد فراورده های گشنیز، بازار تهران می باشد. بازار گیاهان دارویی تهران واقع در مرکز شهر، محلی است که حجم عظیمی از محصولات مختلف همچون گشنیز را در هفته داد و ستد می نماید.
قیمت گشنیز در بازار تهران از آن رو دارای اهمیت می باشد که به عنوان یک بازار مرجع عمل نموده و مبنای قیمتی بسیاری از محصولات، در این مکان تعیین می گردد. این موضوع را می توان یکی از خصوصیات این بازار قدیمی و کهن دانست.
با ورود انواع گشنیز توپی و لپه ای به بازار تهران، از مبدأ حوزه تولید، این اقلام آماده عرضه به صورت کلی و جزئی می باشند.

قیمت گشنیز در بازار

خریدار عمده گشنیز یا خریداران گشنیز کدام نواحی اند

خریدار یا خریداران عمده گشنیز را باید نه تنها در بین استان های کشورمان، باید کشورهای منطقه را نیز به این موضوع افزود. زیرا هزاران تن گشنیز سالانه به طرق مختلفی در ایران و کشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس مصرف می گردد.
در داخل ایران نیز در کنار مراکز استانی همچون شیراز، اصفهان، تبریز، مشهد، تهران و … می توان استان هایی همچون سیستان و بلوچستان، یزد، هرمزگان، بوشهر، خوزستان و دیگر نواحی را در زمره خریداران همیشگی این محصول برشمرد.
کشورهای ایران، هند و پاکستان را می توان جزو فعال ترین مناطق در خصوص تولید، خرید و فروش و مصرف گشنیز دانست.
رجوع به این گیاه معطر و خوش طعم جهت مصارف خوراکی به دلیل دارا بودن خاصیتهای فراوان نهفته در آن نیز می باشد.

قیمت گشنیز در بازار

چگونگی قیمت گشنیز در سیستان و بلوچستان، خوزستان، هرمزگان و بوشهر

همانطور که اشاره نمودیم، گشنیز از حیث قیمتی در مناطق مذکور، برای خریداران عمده، مهم است. زیرا حجم قابل توجهی از محصول را به طور مداوم خریداری نموده و به فروش می رسانند. از همین رو می بایست به مواردی مانند قیمت روز و بهای مربوطه در بازار، توجه ویژه نمایند.
با این اوصاف، موارد ذکر شده نشان می دهد برخی نقاط کشورمان به دلایلی همچون نوع ذائقه، حجم بیشتری از این گیاه را مصرف می نمایند. در کل، نیمه جنوبی از این حیث دارای استفاده های بیشتری می باشد.
چه بسا مشتریانی که به جهت انجام خریدی که از لحاظ قیمت و کیفیت، باب میلشان باشد، سال هاست که خرید از قطب تولید را به عنوان تنها روش تأمین برگزیده اند.

قیمت گشنیز در بازار

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش گشنیز

خرید و فروش گشنیز با قیمت جدید در نهاوند آغاز شد

خرید و فروش گشنیز در کانون تولید و در سطح کشور با قیمت جدید آغاز …

گیاهان دارویی دُرگیاه