گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , جولای 12 2020
خانه / گشنیز نهاوند / فروش گشنیز نهاوند در شیراز

فروش گشنیز نهاوند در شیراز

فروش گشنیز در شیراز که جزو شهرهای فعال بازار در بخش خرید و فروش و تولید گیاهان دارویی کشور می باشد به صورت مستقیم از نهاوند انجام شده و از قیمت مناسبی برخوردار است.

فروش گشنیز در شیراز

خرید عمده گشنیز به صورت مستقیم

به دلیل مبالغ قابل توجه در معاملات عمده، همواره خریداران همه جوانب را در فرایند معاملات در نظر می گیرند تا بتوانند به بهترین نحو از هر نظر بهره مند شوند. در حوزه گیاه دارویی گشنیز هم این موضوع برقرار می باشد.
خرید عمده گشنیز به صورت مستقیم از محور اصلی عرضه تخم گشنیز کشورمان که مرکزیت تولید می باشد، یکی از مسیرهای تهیه آن بوده که متقاضیان زیادی روشی به غیر از آن را در تأمین محصول انتخاب نمی کنند.
تمام بازارهای حوزه گیاهان دارویی کشور، مقصد ارسال این گیاه پر شهرت از گستره تولید می باشند.

بررسی شرایط ریالی گشنیز در کشور

بررسی شرایط ریالی گشنیز در کشور

با نگاهی به بازار این محصول در نقاط متعدد کشور می یابیم که از حیث میزان مصرف و همچنین شرایط ریالی، تفاوتهایی وجود دارد. در واقع عوامل گوناگونی سبب عدم یکسان بودن وضعیتهای مختلف پیرامون گشنیز می باشند.

فروش گشنیز در شیراز

قیمت فروش گشنیز در شیراز و بازار تهران

در نقاط یاد شده قیمت فروش گشنیز از آغاز سال جاری دارای افت و خیز نسبی بوده است. طی هفته های گذشته هر کیلو تخم گشنیز نوع توپی درجه یک بیش از 100000 ریال و همچنین گشنیز شکسته فراتر از 80000 ریال عرضه شده است.
فروش گشنیز در شیراز و همچنین بازار بزرگ کشورمان در تهران در طی سال را می توان به دو بخش قبل از برداشت محصول و پس از آن نیز تقسیم نمود.
نه تنها محصول مورد اشاره بلکه سایر اقلام گیاهی هم دارای بازار متفاوتی در دو مقطع مذکور می باشند. این مطلب نشان می دهد بحث تولید و چگونگی آن، همیشه اثرات مستقیم خود را بر بازار می گذارد.

فروش گشنیز در شیراز

عرضه تخم گشنیز استان همدان به استان های جنوبی

مرکز تولید هر نوع محصول نقشی مهم در بازار مربوطه دارد. در برخی محصولات بخش گیاهان دارویی می توان چند نقطه خاص را در حوزه مصرف و خرید، فعال تر و برجسته تر ملاحظه نمود.
تخم گشنیز هم از دسته محصولاتی می باشد که دارای مصرف یکسانی در همه نقاط نمی باشد. به طور مثال عرضه تخم گشنیز استان همدان به چند استان، بیش از بقیه نواحی صورت می گیرد.
نقاط دارای مصرف بالا، اغلب در بین شهرهای نیمه جنوبی کشورمان واقع هستند و حجم بیشتری از این گیاه معطر نسبت به سایر عرصه ها، راهی این ناحیه ها می شود. می توان به طور نمونه به چند استانی که مقصد حجم انبوهی از گشنیز می باشند، اینگونه اشاره نمود:

  • فارس
  • سیستان و بلوچستان
  • هرمزگان
  • بوشهر
  • خوزستان
  • یزد

فروش گشنیز در شیراز

نرخ امروز دانه گشنیز در کشور چقدر است؟

طی دو سال اخیر به دلیل شرایط بازار، شاهد پیگیری بسیاری در خصوص روز دانه گشنیز بوده ایم. به طوری که در بازار و حتی اینترنت، عباراتی چون “بهای روز گشنیز” و همچنین “نرخ امروز دانه گشنیز” بیشتر از دیگر مواقع جستجو گردیده اند.
حال این سوال می تواند مطرح شود که هم اکنون قیمت آن در کشور چقدر است؟ مناسب ترین پاسخ به این پرسش، ارتباط گرفتن با مراکز تولید و توزیع گشنیز می باشد تا شرایط روز و قطعی را از آنان جویا شد.
دُرگیاه همانند سابق آماده پاسخگویی به ارتباط مخاطبان خود از طریق تماس تلفنی و دیگر راه های ارتباطی می باشد.

فروش گشنیز در شیراز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دانه گشنیز

قیمت دانه گشنیز در فروش از قلمرو تولید

قیمت دانه گشنیز در فروش محصول از قلمرو کشاورزی و تولید، به دلیل ارزان تر …

گیاهان دارویی دُرگیاه