گیاهان دارویی دُرگیاه
چهارشنبه , جولای 8 2020
خانه / رازیانه عمده / خرید دانه رازیانه به صورت عمده و مستقیم

خرید دانه رازیانه به صورت عمده و مستقیم

خرید دانه رازیانه از مرکز فروش رازیانه ایران از آن جهت می تواند برای خریداران ایده آل باشد که محصول مورد نیازشان را مستقیم از تولید کننده دریافت می نمایند.

خرید دانه رازیانه

قیمت خرید و فروش رازیانه تازه در سال 97 و 98

اعدادی که مطرح می گردد درباره قیمت خرید و فروش رازیانه در سال های اخیر، بیانگر نوساناتی در دو سال اخیر است. در سال 97 و همزمان با اتمام زمان برداشت، رازیانه تازه با وارد شدن به بازار از لحاظ قیمتی سیر صعودی به خود گرفت.
البته در سال مذکور روند بالا رفتن نرخ این محصول از ماه ها پیش از زمان برداشت، شروع شد. که با ورود به بازار در اوایل پاییز آن سال، یک افزایش بهای جهشی داشت.
با آغاز سال 98 نیز رویه قیمتی رازیانه در پایان سال قبل، ادامه داشته است. چند ماه نیز تا برداشت جدید محصول زمان باقی است و پیش بینی دقیق نرخ مربوطه، امری دشوار است.

خرید دانه رازیانه

خرید دانه رازیانه عمده از همدان

خرید گیاه ممتاز رازیانه همدان در حجم عمده از بعضی مناطق دیگر هم امکانپذیر است. اما بسیاری در پی بهره مندی از امتیازات خرید از محل و جایگاه تولید محصول می باشند. که مهمترین آنها بهای مناسب تر است.
از دیگر مزایای تهیه این گیاه دارویی از مرجع تولید، کیفیت بهتر بدلیل نگهداری اصولی می باشد. انواع کیفی این گیاه دارویی جهت فروش موجود می باشد. که با توجه به خواست و نیاز مشتریان گرامی، ارائه می گردد.

خرید دانه رازیانه

فروش عمده رازیانه به صورت مستقیم

دسترسی به خرید مستقیم بسیاری از گیاهان دارویی بومی ایران امکانپذیر است. که رازیانه سبز همدان نیز جزو این دسته می باشد. این محصول پس از برداشت و انتقال به کارخانه جهت سورت، آماده جهت عرضه به سراسر کشور می باشد.
برخی نیز با توجه به نوع نیاز و امکانات در اختیار، خواهان نوع “بحال خود” یا سورت نشده این محصول می باشند. این مرکز به عنوان پایگاه تولید و فروش گیاهان دارویی، انواع رازیانه از نظر کیفی را به کلیه مناطق ایران ارسال می کند.
خرید دانه رازیانه به صورت عمده و مستقیم از معدن رازیانه ایران انجام می شود. این امکان برای تمام افراد و مجموعه ها فراهم است.
متقاضیان تأمین رازیانه از همدان، از مزایای خرید مستقیم این گیاه دارویی معطر و پر ارزش بهره مند می گردند. پایگاه دُرگیاه رازیانه را با مناسب ترین قیمت و مطلوب ترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می نماید.

خرید دانه رازیانه خرید دانه رازیانه

قیمت رازیانه در سال جاری

قیمت رازیانه جهت خرید در بازار همانند سایر اقلام گیاهان دارویی در سطح کشور متفاوت است. در حال حاضر که به زمان برداشت رازیانه فاصله ای چند ماهه باقی است، قیمت عمده آن در حیطه تولید بیش از 12000 تومان می باشد.
این در حالی است که در دوره ای از سال قبل، یعنی هفته های ابتدایی آن سال، عدد مذکور بسیار پایین تر از این رقم بوده است.
ارقام مذکور مربوط به خاستگاه تولید رازیانه ایران در همدان می باشد. جهت اطلاع از قیمت قطعی و بهای روز محصولات با ما تماس بگیرید.

خرید دانه رازیانه خرید دانه رازیانه

بازار فروش رازیانه در کشور

پیرامون چگونگی بازار فروش رازیانه در کشور، در مطالب قبلی هم مواردی را مطرح کردیم. گیاه رازیانه که همواره از قدیم نیز به علت کاربردهای گسترده و قابلیت های زیاد جهت فراوری و همچنین خواص متعدد، مورد اقبال بوده است، همچنان نیز بازاری با رونق مطلوب را دارا می باشد.
موجی که در سال های اخیر جهت استفاده از گیاهان دارویی و داروهای گیاهی راه افتاده است نیز در رونق مناسب این محصول، بی تاثیر نبوده است.

خرید دانه رازیانه

رازیانه را از کجا بخریم

مراکز تأمین محصول رازیانه متعدد هستند. در هر شهری می توان از طرق مختلف، این کالای گیاهی را تهیه کرد. جهت مصارف خانگی، به منظور خرید عمده و با هدف تجارت داخلی، برای استفاده جهت فراوری های مختلف، با هدف تأمین برای صادرات و غیره، می توان از طرق ذیل، بادیان ایرانی را خریداری نمود:

  • تولید کنندگان مستقر در موضع کشت محصول (همدان)
  • بازاریان مستقر در بازار گیاهان دارویی خصوصا در کلانشهرها
  • شرکت های پخش و عرضه گیاهان دارویی
  • مراکز فروش گیاهان دارویی و عطاری های سطح شهرها
  • و …

خرید دانه رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

مراکز خرید رازیانه

مراکز خرید رازیانه در ایران

مراکز خرید رازیانه که به صورت تخصصی و مستقیم آن را عرضه می نمایند محدود …

گیاهان دارویی دُرگیاه