گیاهان دارویی دُرگیاه
چهارشنبه , جولای 8 2020
خانه / خاکشیر اعلا / خرید خاکشیر اعلا از قلمرو بهترین خاکشیر

خرید خاکشیر اعلا از قلمرو بهترین خاکشیر

خرید خاکشیر اعلا از قلمرو بهترین خاکشیر ایران می تواند خریدی مطمئن و دارای سودی بیشتر برای خریداران نسبت به سایر مراکز خرید باشد. همدان به عنوان گستره خاکشیر اعلای ایرانی مطرح است. سرزمینی که از گذشته های دور به عنوان مهد خاکشیر و بسیاری گیاهان دارویی دیگر شناخته شده است.

خرید خاکشیر اعلا

قلمرو بهترین خاکشیر کشور

قلمرو تولید بهترین خاکشیر کشور همدان است. مرکز دُرگیاه نیز عرضه خاکشیر نفیس همدانی را از این ناحیه مستقیماً به تک تک شهرها انجام می دهد. محبوبیت برخی گیاه های دارویی در بین مردم کشور، باعث گردیده رونق مناسبی نصیب بازار این گیاهان شود.
علاقه ایرانیان به دانه های خوش رنگ و زرین خاکشیر و همچنین آگاهی از خواص عالی آن برای سلامتی، فروش خاکشیر را خصوصا در ماه های پر حرارات و گرم سال در صدر پرفروش ترین اقلام گیاهی قرار داده است.

خرید خاکشیر اعلا

خرید خاکشیر اعلا از همدان

خرید خاکشیر زرین و اعلا از استان همدان در کنار محرز بودن اصالت محصول، مناسب بودن قیمت خرید خاکشیر  را هم نسبت به سایر نواحی تضمین می نماید. زمان بازار پر رونق خرید گیاه دارویی خوش رنگ خاکشیر در استان ها یکسان نیست.
نوع آب و هوا و طولانی یا کوتاه بودن ایام گرم در طول سال، بر این موضوع تأثیر دارد. البته فروش خاکشیر فقط مختص دوره یا ماه های خاصی از سال نیست. دلیل آن هم مصرف آن به هدف بهره بردن از مزیت های درمان کننده یا پیشگیری کننده فرآورده است. که می تواند در هر زمانی مصرف گردد.

خرید خاکشیر اعلا

خاکشیر اعلا و قیمت آن

تفاوت قیمتی نوع اعلا و ممتاز خاکشی یا خاکشیر، یکی از وجوه تمایز آن با دیگر انواع می باشد. هم اکنون بهای عمده 1 کیلو نوع اعلا و زرین در گستره تولید آن، بیش از 33000 تومان می باشد. ظاهر متفاوت از لحاظ رنگ طلایی و چشم نواز اینگونه خاکشیر در بازار، آن را از سایر اقسام محصول جدا نموده است.

خرید خاکشیر اعلا

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خاکشیر درجه یک

خرید خاکشیر درجه یک همدان

خرید خاکشیر درجه یک همدان به صورت مستقیم از مرکز تولید خاکشیر در کشور برای …

گیاهان دارویی دُرگیاه