گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 10 2020
خانه / رازیانه همدان / خرید مستقیم رازیانه همدان در دسترس همگان

خرید مستقیم رازیانه همدان در دسترس همگان

خرید مستقیم رازیانه از همدان در دسترس همگان قرار دارد. این امکان از طریق مرکز فروش عمده دُرگیاه برای کلیه مجموعه ها و افراد در سراسر کشور فراهم است. فروش عمده و ارسال این گیاه دارویی پر ارزش از منطقه تولید آن به صورت عمده به جای جای ایران انجام میشود.

خرید مستقیم رازیانه

خرید مستقیم رازیانه با قیمت و کیفیتی مطلوب

خرید مستقیم رازیانه از این مجموعه با مناسبترین قیمت و کیفیتی که مورد انتظار مشتریان میباشد، صورت میگیرد. در صورت نیاز خریداران، این گیاه دارویی به صورت بوجار نشده و بحال خود نیز در حجم عمده به فروش میرسد. فروش گیاه دارویی رازیانه به صورت تخصصی و بعنوان یکی از سه محصول مجموعه دُرگیاه عرضه میگردد.

خرید مستقیم رازیانه

جایگاه رازیانه در داروهای گیاهی

از قدیم تا بحال، رد پای رازیانه را در بسیاری از ترکیبات داروهای گیاهی میتوان یافت. این موضوع نشان دهنده جایگاه و اهمیت این محصول پر خاصیت میباشد. تصور بسیاری بر این است که این گیاه صرفاً در حوزه دارویی مورد استفاده قرار میگیرد. در حالیکه عده زیادی رازیانه را با توجه به خواص متعدد عمومی آن مصرف مینمایند.

خرید مستقیم رازیانه

برخی فوائد عمومی رازیانه

این گیاه گرم و خشک، حاوی ویتامینهای B و C میباشد. اشتها آور و مقوي است. رازیانه نفخ و گاز معده را از بين مي برد. مغز را فعال مي كند. به بدن آرامش می دهد و حافظه را تقویت می کند. جهت شادابی پوست و رفع موهای زائد نیز از رازیانه طبق دستور مربوطه استفاده میگردد. تقویت کننده دید و پیشگیری کننده از پیری چشم میباشد.
رازیانه حاوی آهن، فسفر، کلسیم، منیزیم، منگنز، روی و ویتامین K است و به حفظ استخوان ها کمک می کند. دارای یک ماده ضد التهابی به نام آنتول است که خواص ضد سرطانی فوق العاده ای دارد و به ویژه در پیشگیری از سرطان سینه موثر است. فیبر موجود در رازیانه از سرطان روده بزرگ پیشگیری می کند.

خرید مستقیم رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید گیاه رازیانه

خرید گیاه رازیانه با قیمت ارزان و کیفیت مطلوب

خرید گیاه رازیانه جهت استفاده های گوناگونی از سوی خریداران صورت می گیرد. گستردگی کاربرد …

گیاهان دارویی دُرگیاه