گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 10 2020
خانه / خاکشیر همدان / خرید خاکشیر عمده از همدان برترین مرکز خاکشیر ایران

خرید خاکشیر عمده از همدان برترین مرکز خاکشیر ایران

خرید خاکشیر عمده از همدان یا در واقع تأمین خاکشیر از برترین مرکز تولید خاکشیر ایران، به روش های متفاوتی امکان پذیر می باشد. مرکز دُرگیاه امکان خرید مستقیم خاکشیر از همدان را فراهم نموده است. خریداران بر اساس شرایط دسترسی خود در بازارها برای تأمین خاکشیر اقدام می کنند. البته لازم به ذکر است که شیوه خرید در قیمت خاکشیر تاثیر دارد.
خاکشیر دانه های ریزی است که در اصطلاح عمومی به آن خاکشی می گویند. این محصولات به صورت خودرو در دشت ها و صحراها رشد می کنند و در موعد خاص خود، توسط کشاورزان و فعالان، برداشت و پس از عملیات سورت و پاکسازی، راهی بازارها می گردند.

خرید خاکشیر خرید خاکشیر

همدان برترین مرکز خاکشیر

موضوعی که از گذشته های دور و زمانی که تاجران قدیمی شهرهای گوناگون هر ساله حجم زیادی از خاکشیر همدان را خریداری می نموده اند، مطرح بوده و همچنان نیز مطرح می باشد؛ مرغوبیت خاکشیر استان همدان می باشد. به نوعی برترین مرکز تولید خاکشیر کشور این عرصه است.
شرایط مساعد آب و هوایی منطقه موجب گردیده سالانه گستره وسیعی خاکشیر خودرو در این دیار رشد نماید. البته در برخی سال ها به دلایلی شاهد کاهش یا افزایش تولید نیز بوده ایم. که این امر در بازار نیز تاثیر داشته است.
در کل، پخش عمده خاکشیر، یکی از مهم ترین فعالیت های نیمه اول سال در بازار گیاهان دارویی ایران است.

خرید خاکشیر

شرکت های تولیدی خاکشیر و عرضه خاکشیر

خواص عالی و بی نظیر خاکشیر موجب شده تا در بازار همواره مورد توجه قرار گیرد. این امر سبب گردیده تا فروش خاکشیر در بازار دارای رونق مناسبی باشد. این شرایط تولید کنندگان و مجموعه های زیادی را تشویق می کند تا به تولید و فرآوری اینگونه محصولات و عرضه آن مشغول شوند. شرکت های تولیدی مسئولیت بسته بندی و سورتینگ را بر عهده دارند. هر چه این گیاهان دارویی با کیفیت تر بسته بندی بشوند قیمت ها بیشتر می گردد.
فروش خاکشیر اعلا و درجه یک همدان توسط پایگاه دُرگیاه از قطب تولید خاکشیر کشور به سراسر ایران انجام می شود. تا خرید محصول از حوزه اصلی آن نیز در دسترس تمام افراد و شرکت ها باشد. در حال حاضر در چند استان مراکزی در خصوص این گیاه دارویی پر طرفدار فعالیت می نمایند.

خرید خاکشیر

معرفی و شناخت خاکشیر همدان

خرید خاکشیر همدان در میان انواع مختلف نمونه های خاکشیر ایرانی، پر رونق ترین و پرفروش ترین نوع می باشد به نحوی که خرید و فروش عمده خاکشیر به دلیل مصرف بالای آن، جایگاه ممتازی را در سطح بازار دارد. که به صورت عمده و با کیفیت وارد بازارها می شود. بازارها نیز هر ساله حجم انبوهی از آن را به دست مصرف کنندگان می رسانند. گیاه دارویی خاکشیر علاوه بر این که در یک روز گرم می تواند عطش را کم کند دارای خواص درمانی متعددی نیز می باشد. که سبب شده بتواند در طب سنتی دارای جایگاه بوده و همواره مطرح باشد. چند نمونه از اثرات دارویی این گیاه را بیان می کنیم تا بر آگاهی تان افزوده شود:

 • بسیار مفید برای کبد
 • رفع آکنه و جوش صورت
 • جلوگیری از اسهال
 • اشتها آور
 • جلوگیری از  شوره زدن مو

خرید خاکشیر

خرید خاکشیر از همدان

خرید خاکشیر از همدان توسط بسیاری از بازاری های شهرهای مختلف انجام می شود. این محصول بعد از این که مراحل تولید خود را طی می کند برای عرضه وارد مراکز فروش می شود. فروشگاه های مختلف می توانند نیازهای خود را از طریق مراکز خرید عمده خاکشیر برآورده کنند. لازم به ذکر است که این محصول پر آوازه ایرانی علاوه بر داخل، در خارج از کشور نیز دارای  بازار فروش خوبی است.
در هفته های گذشته قیمت خاکشیر درجه یک بیش از 29000 تومان بوده است.
چند استان در تأمین خاکشیر از همدان، فعال تر بوده و حجم قابل توجهی از خاکشیر این استان را هر ساله خریداری می نمایند. مناطقی نظیر:

 • اصفهان
 • فارس
 • تهران
 • آذربایجان شرقی
 • خراسان رضوی
 • و استان های جنوبی

از این دست نواحی می باشند.
فروش خاکشیر عمده در همدان در درجه بندی کیفی متنوعی صورت می گیرد.

خرید خاکشیر خرید خاکشیر

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خاکشیر درجه یک

خرید خاکشیر درجه یک همدان

خرید خاکشیر درجه یک همدان به صورت مستقیم از مرکز تولید خاکشیر در کشور برای …

گیاهان دارویی دُرگیاه