گیاهان دارویی دُرگیاه
چهارشنبه , جولای 8 2020
خانه / گشنیز توپی / فروش عمده تخم گشنیز توپی

فروش عمده تخم گشنیز توپی

تخم گشنیز توپی در فروش عمده از گستره تولید انبوه دارای قیمت ویژه ای است. خرید عمده تخم گشنیز از مرجع خرید و فروش گشنیز کشور همراه با نفع ریالی مورد توقع مشتری ها می باشد.

تخم گشنیز توپی

قیمت گشنیز در نهاوند و بازار کلانشهرها

اگر از بازار گیاهان دارویی کلانشهرها با خبر باشیم و نگاهی به اعداد مربوط به بهای موجود بیندازیم و بتوانیم مقایسه ای هم با محل های تولید انجام دهیم، به طور دقیق می شود تا تفاوت ها را ملاحظه کنیم.
این مسأله در مورد همه کالاها بوده و فقط شامل نوع خاصی از محصولات نیست. بسیاری خریداران هم این کار را با هدف گزینش مناسب تر محل خرید خود انجام می دهند. در این بین است که بسیاری کانون تولید را جهت تأمین جنس مورد نیاز انتخاب می کنند.
قیمت گشنیز در نهاوند و بازار کلانشهرهای کشورمان دارای اعداد یکسانی نیستند. بررسی ها بیانگر ارقامی مختلف می باشند.

تخم گشنیز توپی

فروش گشنیز در انواع مختلف

این مجموعه عرضه گشنیز را در اقسام گوناگون و انواع مختلف با هدف پاسخ مناسب و شایسته به مخاطبین خود انجام می دهد.
در فروش گشنیز از مهد تولید این گیاه پر ارزش چیزی که می بایست طبق نظر مشتریان انجام گردد، سطح مرغوبیت آن بوده و همچنین بهای متناسب با ناحیه تولید.
گشنیز لپه ای و توپی سورت شده جزو اقلام همیشگی بازار گیاهان دارویی بوده و هست. که بنا به نیاز خریدار، می توان در حجم های مختلفی آن را خریداری کرد.

تخم گشنیز توپی

کاهش قیمت تخم گشنیز توپی

همزمان با روزهای برداشت این محصول که خرید و فروش آن رونق چندانی نداشت، زمزمه هایی مبنی بر افت قیمت وجود داشت.
که بالاخره این مسأله با اتمام عملیات برداشت و ورود گشنیز به بازار، واقعیت یافت. در واقع کاهش قیمت تخم گشنیز توپی در روزهای گذشته را بسیاری از با تجربگان این حوزه، در هفته ها قبل پیش بینی نموده بودند.
ارقام قیمتی فعلی، در مقایسه با ماه ابتدایی سال و حتی در قیاس با میانه اردیبهشت ماه گذشته، افت قابل ملاحظه ای را نشان می دهد.

تخم گشنیز توپی

خرید عمده گشنیز از منطقه کشت و تولید

همواره خرید عمده گشنیز از منطقه و موضع کشت که خاستگاه تولید محسوب می گردد، طرفداران زیادی دارد. که با توجه به تجربه این خریداران و نفع ریالی که نصیب آن ها شده است، خواستار خریدهای مکرر و مستقیم می باشند.
بازار گشنیز کشور در سال جاری تا بدین جا نسبت به سال قبل شرایطی متمایز داشته است.

تخم گشنیز توپی

صادرات تخم گشنیز به کشورهای خارجی

گیاهی ناب و ارزشمند به نام تخم گشنیز با قابلیت و ظرفیت صادرات چند هزار تنی، توانسته جایگاهی مطلوب را در عرصه بازار خارجی کسب کند.
ارزش نهفته در این دانه های خوش عطر و طعم سبب کاربردهای گسترده ای می باشد که در بسیاری نقاط جهان می توان فراوری های مربوطه را مشاهده نمود.

تخم گشنیز توپی

قیمت گشنیز خشک در نیمه اول سال

در ادوار مختلف گذشته ارقام مختلفی متوجه گشنیز بوده است. قیمت گشنیز خشک در نیمه اول سال جاری نیز به دو دوره کلی تقسیم می گردد.
مقطع برداشت را می توان نقطه جدا کننده دو دوره قیمتی دانست. یکی از ابتدای سال تا زمان ورود بار جدید به بازار و یک هم دوره ای که با روانه شدن گشنیز به بخش خرید و فروش آغاز گردید.

تخم گشنیز توپی

نهاوند قطب تخم گشنیز ایران

خاستگاه این گیاه یک ساله شهرستان نهاوند استان همدان است. فعالان حوزه گیاهان دارویی، نهاوند را قطب گشنیز ایران مینامند. علاوه بر رتبه اول نهاوند در حجم کشت این گیاه پر خاصیت، تخم گشنیز نهاوند در کیفیت نیز بدون رقیب است.
گشنیز توپی یا تخم گشنیز اعلا ، مرغوبترین نوع این گیاه دارویی است. دلیل مرغوبیت آن خلوص محصول است. به طوری که دانه های گرد گیاه را شامل میشود و بدون ناخالصی است. فروش عمده این محصول صادراتی و ارسال آن به سراسر ایران توسط مرکز گیاهان دارویی دُرگیاه انجام میشود. نوع شکسته یا لپه ای محصول نیز عرضه میگردد.

تخم گشنیز توپی

خواص تخم گشنیز

از جمله خواص تخم گشنیز؛ مخلوط پودر آن با عسل برای تقویت بدن، نیرو دهنده قلب و نشاط آور، تقویت و ضدعفونی معده و هضم غذا، مدر بودن، نرم کننده سینه توسط دم کرده آن، برطرف کننده تب و سرماخوردگی از طریق استفاده در سوپ، افزایش دهنده شیر مادران بهمراه مصرف با کمی عسل، مفید برای مسائل هورمونی خانمها، میکروب کش بودن و بهبود دهنده بیماریهای عفونی روده و … را میتوان برشمرد.

تخم گشنیز توپی  تخم گشنیز توپی

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دانه گشنیز

قیمت دانه گشنیز در فروش از قلمرو تولید

قیمت دانه گشنیز در فروش محصول از قلمرو کشاورزی و تولید، به دلیل ارزان تر …

گیاهان دارویی دُرگیاه